Ozdoby świąteczne

Re: Ozdoby świąteczne

Postprzez mamalinka » Śr lis 09, 2016 7:35 am

A podobają Wam się ręcznie robione choinki z makaronu? Tego typu cuda można znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Ja zawsze tam kupuję ozdoby świąteczne, bo sama nie mam ręki do tworzenia takich rzeczy.

[ img ]
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez WiolkaKlaman » Śr lis 09, 2016 12:01 pm

wow widziałam już takie z makaronu, ale nie z takiego. Wyglada obłędnie :D spróbuję chyba też coś zrobić w tym roku. :glowa:
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez bobo » N gru 04, 2016 2:37 pm

Teraz bardzo dużo pomysłów jest w internecie np ostatnio widziałam choinki z serwetek,bałwanki ze skarpetek, bombki z włóczki i wiele innych Pomysłowość ludzka nie zna granic.Warto popatrzeć i w raz z dziećmi zrobić ozdoby Połączyć przyjemne z pożytecznym

Autor postu otrzymał pochwałę
bobo
Mamuśka

Pochwały: 4

Postprzez marcelbombka » Pn paź 02, 2017 3:23 pm

Bardzo fajne są te ozdoby niezwykle sympatyczne, uśmiech sam wyskakuje na twarzy.
marcelbombka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez dzieciolka » Pt lis 30, 2018 2:22 pm

Witam, mi zależy na wyborze eleganckich ozdób świątecznych. Chciałabym również kupić je w dobrej cenie. Chciałabym,aby moja choinka w tym roku była różnorodna. Bardzo podoba mi się taki kolorowy i nieco szalony styl.
dzieciolka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez micraka » Pn gru 31, 2018 2:36 pm

No ja w tym roku niestety nie mam choinki. Znaczy się mam ale jest niewielka na 40 cm... A taka choinka to nie choinka. Na razie wynajmuje niewielkie mieszkanie, w przyszłym roku przeprowadzam się jednak do domu i tam będę miała porządną, dużą, konkretna choinkę :) Zastanawiam się jeszcze co przygotować do jedzenia na swieta. Pewnie jakąś sałatkę albo śledzie. Święta u babci, tak wieć pewnie wiekszośc jedzenia przygotuje mama,ciocie i babcia.

Dzisiaj natomiast od rana słucham piosenek świątecznych :) Moją ulubioną jest zdecydowanie W Dzien Bożego Narodzenia.
micraka
Mamuśka

Postprzez Uleczka » Wt maja 07, 2019 7:13 pm

Mnie podobają się girlandy z lampek i korci mnie, żeby sobie jakieś zamówić. :)
Uleczka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy