Wasze pomysły na prezenty świąteczne i gwiazdkowe

Re: prezenty pod choinkę :)

Postprzez emilka89 » Pt mar 31, 2017 8:09 pm

Ja swojej siostrze zawsze kupuje ubrania pod choinkę. Nie jest to typowy prezent tak jak perfumy czy książka, a jednak zawsze bardzo ją cieszy.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez emilka89 » Pn kwi 03, 2017 7:30 am

Ja swojej siostrze zawsze kupuje ubrania. Nie jest to typowy prezent tak jak perfumy czy książka, a jednak zawsze bardzo ją cieszy. Z racji tego, że siostra od kilku lat regularnie trenuje fitness na urodziny kupiłam jej taki biustonosz sportowy. Uważam, że grunt to znać gusta i upodobania solenizanta i wtedy dużo prościej jest dobrać odpowiedni upominek, który na pewno sprawi radość.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Re: Wasze pomysły na prezenty gwiazdkowe

Postprzez ninajot » Pn kwi 03, 2017 10:39 am

Ja jestem typowym molem książkowym i moje dzieci też staram się zarazić tą miłością :) Codziennie czytamy bajki a chłopcy są bardzo zainteresowani gdy w domu pojawia się nowa książeczka. Jeśli Wy też często kupujecie książki to ta tania księgarnia internetowa jest godna polecenia bonito. Znajdziecie tam też spory wybór książek dla dzieci w każdym wieku :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez wenus777 » Pn kwi 03, 2017 2:01 pm

Moja mama jak i ja prowdzimy zdowy styl życia. Niedawno kupilysmy specjalną wyciskarkę do owoców i warzyw.
wenus777
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez wenus777 » Pn kwi 03, 2017 2:51 pm

Moim najfajniejszym pomysłem gwiazdkowym był czarodziejski długopis- cinnibird space pen dla mojej mamy ! Wiece jak się ucieszyła :D Początkowo nie wiedziała do czego to służy a teraz robi świetne kompozycje na talerzu a każdy deser przyozdobiony jest tak, że aż żal dotykać :D
wenus777
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Towokeszka » Pn lip 03, 2017 5:40 am

Ja w tym roku planuję kupić dla męża i synów jeden prezent - konsolę Ibox One. Dokladnie taki model, bo wiem że o takim właśnie marzą. Trochę droga, ale czego sie nie robi dla rodziny.
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Wasze pomysły na prezenty

Postprzez tereskamila » Cz sie 31, 2017 2:19 am

Ja przeważnie kupuję bliskim książki, według mnie to najpraktyczniejszy prezent. Jakbyście szukali polskich książek na terenie Wielkiej Brytanii, to warto zajrzeć do Rewolucji, mają dobre ceny,bardzo duży wybór książek, puzzli i polskich gier planszowych. Wysyłka nie jest droga, kosztuje niecałe 2 funty.
tereskamila
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mammamia » Wt wrz 05, 2017 3:16 pm

Książki to w sumie dobry pomysł na prezent. Oczywiście jak wie się mniej więcej, co się komuś może spodobać.
mammamia
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez mamkaja » Pt wrz 08, 2017 9:19 am

Dobra książka jest zawsze trafionym prezentem. Młodzi ludzie fascynują się przygodami Harry Pottera. A obecnie można dostać http://www.taniaksiazka.pl/harry-potter-i-wiezien-azkabanu-wydanie-ilustrowane-joanne-kathleen-rowling-p-905710.htmlhttp://www.taniaksiazka.pl/seria/harry-potter Jest to ilustrowana część jego przygód. A ilustracje wykonał znany rysownik Jim Kay.
To chyba dobry pomysł na prezent.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zosia28 » Śr lis 15, 2017 2:53 pm

My kupujemy sobie w rodzinie drobne prezenty, w tym roku kupuje wszystkim śmieszne kolorowe skarpetki. Znalazłam cudne w sklepie RECENOGI - sa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jest tyle fajnych wzorów że nie moge się zdecydować które :)
zosia28
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Święta i dni wolne od pracy