Życzenia

 

Życzenia Bożonarodzeniowe Życzenia Bożonarodzeniowe

Poszukujesz wyjątkowych i serdecznych słów, wspaniale oddających ciepłą i pełną radości i miłości atmosferę Świąt Bożego Narodzenia? Znajdziesz tu zbior życzeń, które w idealny sposób oddają ten szczególny nastrój. Magia słów, które możesz wysłać nie tylko na karcie świątecznej, czy dołączyć do Gwiazdkowego upominku, lecz również możesz je przesłać w wiadomości SMS. Te cudowne i wyjątkowe życzenia spowodują, że nie jednej osobie zrobi się ciepło i przyjemnie na sercu.

 

Życzenia imieninowe Życzenia imieninowe

Zbior życzeń imieninowych pełnych serdecznych i ciepłych słów, przygotowanych specjalnie na wyjątkową okazję imienin. 

 

  Życzenia na 8 marca

Zbiór niepowtarzalnych życzeń, wyjątkowych wierszy i wzbudzających zachwyt wierszyków. Magia słów pełnych podziwu oraz ciepła i serdeczności. Wyrazy wdzięczności oraz słowa uznania, napisane w niezwykły sposób, wzbudzą w płci pięknej wiele wzruszeń i cudownych odczuć.

 

Życzenia na Dzień Babci Życzenia na Dzień Babci

Zbiór wyjątkowych i niebanalnych życzeń, wierszy i wierszyków na Dzień Babci, wywołujących uśmiech na twarzy naszej babci. Niesamowite teksty na tę jakże wyjątkową okazję to nie tylko życzenia płynące z głębi serca, to także wzruszające słowa podziękowania za jej stałą obecność, nieocenioną cierpliwość, za życzliwośc, za ciepło i przeogromne serce oraz miłość do wnuków. 

 

Życzenia na Dzień Dziadka Na Dzień Dziadka

Zbiór wyjątkowych i niebanalnych życzeń, wierszy i wierszyków na Dzień Dziadka, wywołujących uśmiech na twarzy naszego dziadka. Niesamowite teksty na tę jakże wyjątkową okazję to nie tylko życzenia płynące z głębi serca, to także wzruszające słowa podziękowania za jego niezawodną obecność, nieocenioną cierpliwość, za życzliwośc i troskę, oraz za ciepło i miłość do wnuków.

 

  Życzenia na Dzień Kobiet

Zbiór niepowtarzalnych życzeń, wyjątkowych wierszy i wzbudzających zachwyt wierszyków. Magia słów pełnych podziwu oraz ciepła i serdeczności. Wyrazy wdzięczności oraz słowa uznania, napisane w niezwykły sposób, wzbudzą w płci pięknej wiele wzruszeń i cudownych odczuć.

 

Życzenia na Dzień Ojca Życzenia na Dzień Ojca
Zbiór wyjątkowych i nietuzinkowych życzeń, wierszy i wierszyków na tę wyjątkową okazję Dzień Ojca. To nie tylko słowa wdzięczności i podziękowania, lecz również słowa podziwu oraz uznania dla wszelkich trudów wniesionych w wychowanie Malca. Za jego odwagę, cierpliwość i dobroć. Z pewnością u każdego obdarowanego w ten sposób taty dostrzeżemy w jego oczach radość a na jego twarzy pojawi się uśmiech.
 
 
Życzenia noworoczne Życzenia noworoczne

Zbiór wyjątkowych życzeń, radosnych wierszyków i ciepłych rymowanek na specjalną okazję Nowego Roku. Magia słów, które wprawią obdarowane nimi osoby w prawdziwie szampański nastrój. Życzenia idealne nie tylko na kartę świąteczną, lecz również na wiadomości mail oraz wiadomości SMS. Wyślij swoim bliskim życzenia noworoczne u progu Nowego Roku!

 

Życzenia ślubne Życzenia ślubne

Zbiór wyjątkowych życzeń, wierszy, wierszyków oraz rymowanek na nową drogę życia. Doskonale dobrane słowa, które rewelacyjnie oddadzą nastrój dnia zaślubin, który zdarza się wyłącznie raz w życiu. To także szczere z serca płynące życzenia na szczególny, przyodziany w miłość i szczęście dzień Ślubu. Na tę wyjątkową okazję znajdziesz tu również wiele tekstów i wskazówek, napisanych z dużą dawką poczucia humoru.

 

Życzenia Sylwestrowe Życzenia Sylwestrowe

Zbiór wyjątkowych życzeń, radosnych wierszyków i ciepłych rymowanek na specjalną okazję Sylwestra. Magia słów, które wprawią obdarowane nimi osoby w prawdziwie szampański nastrój. Życzenia idealne nie tylko na kartę świąteczną, lecz również na wiadomości mail oraz wiadomości SMS. Wyślij swoim bliskim życzenia sylwestrowe. Niech magia słów trwa!

 

Życzenia uniwersalne Życzenia uniwersalne
Zbiór życzeń idealnych, uniwersalnych i ponadczasowych, przeznaczonych dla każdego i na każdą okazję. Znajdziecie wśród nich wiersze i wierszyki, zawierające wiele cieplych i miłych słów, których zadaniem jest podnieść na duchu, a u osoby do której zostaną skierowane, z pewnością wywołają uśmiech.
 
 
Życzenia urodzinowe Życzenia urodzinowe

Zbiór wyjątkowych życzeń wierszy i wierszyków, idealnych na ten szczególny dzień - Dzień Urodzin. Cieple, serdeczne, niejednokrotnie zabawne życzenia urodzinowe, sformułowane odpowiednio do ich odbiorcy. A w zależności od tego, życzenia urodznowe na pierwszy roczek, życzenia urodzinowe na 18-tkę, ale także życzenia urodzinowe na jubileusze: 20, 25, 30, 40, 50 lat itp.

 

Życzenia Wielkanocne Życzenia Wielkanocne

Zbiór wyjątkowych życzeń wierszy i wierszyków, idealnych na Wielkanoc. Magia słów pełnych miłości i radości wspaniale wyrażających atmosferę Świąt Wielkiej Nocy. To nie tylko ciepłe i serdeczne życzenia radosnego i zdrowego okresu świątecznego, lecz również zabwne życzenia, napisane z przymrużeniem oka. 

 

Życzenia walentynkowe

 

 

Życzenia na pierwszy roczek
 

 

 

 

Zapraszamy do wymiany doświadczeń i informacji na powyższy temat na naszym
forum dyskusyjnym