Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: term_node_tid_depth w tvi_render_view() (linia 210 z /home/shopmix/public_html/smykuj.pl/sites/all/modules/tvi/tvi.module).

Cytaty

Treść

Jeśli nie pytasz, nie dostajesz.


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówWolność to stan umysłu.

 


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówW życiu chodzi o więcej, niż tylko o zwiększanie jego szybkości.


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówKażdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa.

 


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówNasza ludzka wspaniałość nie leży tak bardzo w możliwości zmienienia świata, jak bardzo w byciu zdolnym do zmienienia samych siebie.


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmów„Nie” wypowiedziane z najgłębszym przekonaniem jest lepsze niż „tak” powiedziane by sprawić przyjemność lub, co gorsza, uniknąć problemów.

 


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówMiłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego.

 


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówPrzyszłość zależy od tego, co robimy w teraźniejszości.


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówBóg nie byłby Bogiem, jeśliby zadawalał tylko intelekt. Aby prawdziwie być Bogiem, musi on władać sercem i przemieniać je. Bóg musi znajdować swój wyraz w każdym najdrobniejszym czynie swojego wyznawcy.

 


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówW życiu nie chodzi o to, aby przeczekać burzę, a o to, aby nauczyć się tańczyć w deszczu.


Mahatma Gandhi

Zbiór cytatów i aforyzmówStrony