Jak spłodzić syna?

Re: Jak spłodzić syna?

Postprzez karolia » N gru 17, 2017 11:44 pm

A jak trafić 6 w totka.
karolia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez honest » Pn lut 12, 2018 11:36 am

Rozumiem to pragnienie, ale nie ma się co łudzić. To jest szansa 50/50. Albo chłopiec, albo dziewczynka. Wszelkie próby ingerencji w to, poza genetycznymi, wydają mi się być przesadzone i nieprawdziwe.
honest
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Lusia22 » Wt mar 20, 2018 11:07 am

To czysta loteria, genów się nie oszuka. A kalendarz chiński czy dzień cyklu mogą tylko zwiększyć prawdopodobieństwo danej płci, ale nigdy nie dają 100% pewności . Trzeba też patrzeć na rodzeństwo przyszłego tatusia oraz na rodzeństwo dziadka, jaka płeć przeważa bo to przeważnie się sprawdza :)
Lusia22
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez adamoantos » Śr maja 30, 2018 5:01 pm

Widzę pod gradobiciem pytań... To jest w rzeczywistości bardzo losowe...
adamoantos
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Bona1990 » Cz sty 24, 2019 1:26 pm

Jedyne co można zaplanować w tej kwestii to czas współżycia, tak by wstrzelić się w dni płodne i około płodne ;p Inne rzeczy to bzdura i jeśli komuś się udało to tylko przypadek ;p Ja do kontroli swoich dni płodnych w czasie starań o pierwsze dziecko, używałam komputera cyklu, który precyzyjnie wyznaczał moje dni płodne i wówczas mogłam planować współżycie z mężem Dziś stosuje go pomocniczo w antykoncepcji wraz z prezerwatywą.
Bona1990

Postprzez Nastka89 » Wt lut 19, 2019 1:05 pm

Niestety lub stety natura nie pozwala ingerować w płeć dziecka. Można jedynie śledzić dni kiedy zajść w ciąże jest najbardziej prawdopodobne. Ja osobiście używałam komputera cyklu, który precyzyjnie wyznaczał moje dni płodne.
Nastka89
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Śr mar 20, 2019 9:16 pm

karolia napisał(a):A jak trafić 6 w totka.

ha ha ha :haha3: dobre dobre :haha3: :haha3: :haha3:

-- Śr mar 20, 2019 7:23 pm --

Nastka89 napisał(a):Niestety lub stety natura nie pozwala ingerować w płeć dziecka. Można jedynie śledzić dni kiedy zajść w ciąże jest najbardziej prawdopodobne. Ja osobiście używałam komputera cyklu, który precyzyjnie wyznaczał moje dni płodne.

Tu chyba komputer może być jedynie pomocny jednak na pewno nie opierałabym się jedynie na nim. Zastanowiłabym się nad monitoringiem u gina, żeby ocenić dokladny dzien owulacji. Na reszte jest prosta reguła, cytuję:
By począć chłopca najlepiej kochać się w dniu owulacji, bądź dzień po niej - możesz określić idealny moment w kalkulatorze dni płodnych. Plemniki Y, czyli te z chromosomem męskim, są bowiem szybsze od plemników X, więc jest duże prawdopodobieństwo, że zwyciężą w wyścigu i pierwsze dotrą do celu – komórki jajowej. Nie mogą jednak zbyt długo czekać na moment jajeczkowania, ponieważ są słabsze od plemników X i bardzo możliwe, że nie przetrwają kilku dni w drogach rodnych kobiety. Ułatwicie im zadanie, uprawiając seks pod koniec fazy płodnej.

A tu rownie dobrze mozna ocenic czas owulacji za pomoca pomiarów temperatury i analizowania ich.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Renia88 » N kwi 07, 2019 1:06 pm

Całe szczęście natura zabezpiecza się przed takimi zachciankami. Jedyne co można zrobić to wyznaczać sobie dni płodne i skrócić czas starania.
Renia88

Poprzednia strona

Powrót do Staraczkowe pogaduszki