Zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe

W tym dziale czekamy na wszelkie pytania oraz propozycje z Waszej strony

Zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe

Postprzez anna3225 » Pn maja 21, 2018 4:49 pm

Witam Was Kochane Mamusie, jestem mamą dwulatka również pracującą choć pracuję tylko dorywczo, ponieważ jest to biznes mojego męża.
Tak się składa, że firma męża prosperuje dość dobrze i mąż otwiera drugą firmę tym razem jednak na mnie.Chciałabym jednak zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe i ulokować część swoich pieniędzy wybierając jakąś bezpieczną formę gromadzenia swojego kapitału poprzez wybór np.jakiegoś z produktów oszczędnościowych.Znalazłam w internecie bardzo interesującą ofertę z różnymi wariantami firma się nazywa Open Life https://www.openlife.pl/produkty/ Być może wybiorę jakąś formę ubezpieczenia połączoną z oszczędzaniem.
Czy macie jakiejś doświadczenie z tą firma ubezpieczeniową?Chciałabym mieć pewność,że dokonałam dobrego wyboru właśnie podpierając się opiniami innych ludzi. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
anna3225
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe

Postprzez myszka0 » Cz cze 14, 2018 1:37 pm

A z jakich usług kurierskich korzystacie ? Mając biznes pewnie zdarza się wam coś wysłać itd. To ile kosztuje kurier można dowiedzieć się ze strony https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu . Dowiedziałam się tutaj jak odpowiednio przygotować przesyłkę oraz zapoznałam się z bardzo dobrymi usługami. Widać, że firma jest rzetelna i działa naprawdę sprawnie. Co dla mnie ważne świadczy usługi wysokiej jakości.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe

Postprzez malwina1328 » Śr wrz 19, 2018 4:08 pm

Nie słyszałam o tej formie lokowania kapitału. Moim zdaniem najlepiej inwestować w nieruchomości :)
malwina1328
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Pytania i propozycje