Organizacja ślubu - czy może być prosta?

Re: Organizacja ślubu - czy może być prosta?

Postprzez torpeda » Wt cze 12, 2018 1:01 pm

To zależy, choć pewnie będzie także od tego jaką uroczystość chce się mieć.
torpeda
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Benia782 » Cz lip 05, 2018 11:43 am

Wszystko zalezy od funduszy wiadomo i od tego jaki chcemy miec ślub, gdzie chcemy zorganizować wesele.My stawialiśmy na fajną imprezę i znależliśmy bardzo fajną sałę weselna w Kameliowym zakątku w Bielsku-Białej. Wybraliśmy te miejsce bo poleciła nam znajoma z tego względu ,że tam od razu pomogą tez w znależieniu fotografa,zespołu muzycznego,wodzireja.Zorganizują kwiaty.Takze bardzo wszystko zrobione pod klienta,jak ktoś nie ma czasu i nie bardzo ma ochotę tego wszystkiego szukać, to tam sa bardzo pomocni w tym względzie.Zresztą sama sala przepiękna,wystrój ,jedzenie smaczne.Mozna wybrac menu według własnego upodobania. Naprawdę był to najpiekniejszy dzień w moim życiu ;-)
Benia782
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Cz sie 09, 2018 12:44 pm

Tutaj masz małą podpowiedz http://hotelnabloniach.pl/blog/organizacja-slubu-wesela-czego-zaczac/ jak wszytsko ogarnąć krok po koku,m bez nerwów i w spokojnej atmosferze wiem ze najlepiej sobie zrobic zestawienie tego co sie chce miec na weselu i tego co trzeba miec wtedy jest łatwiej no i planowac wszedzie z kalendarzem w reku
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez paputek » Śr sie 15, 2018 1:19 pm

jasne,że może być, tylko trzeba zabukować dość wcześnie salę na wesele,żeby nie zostać z niczym :) ja na przykład już dwa lata wcześniej sobie zarezerwowałam sale w Willi opal w Grzybowie, cudowne miejsce, życzliwi ludzi. Sala była duza ostrojona, już w cenie, dobrze nagłośniona pod wzgledem akustycznym, a to na plus, dodatkowo przepyszne jedzenie, zamówiłam jeszcze stół staropolski, gościom bardzo przypadł do gustu. No i pokoje dla gości, piękne duże, czyste, widać,ze sprzątane na bieżąco.Wesele mogę zaliczyc wiec do udanych
paputek
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Ślub i wesele