Organizacja ślubu - czy może być prosta?

Re: Organizacja ślubu - czy może być prosta?

Postprzez ninajot » Cz kwi 20, 2017 12:20 pm

Jasne, że taka organizacja może być prosta, wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zabrać się do całej organizacji i uzgodnić jakie atrakcje chcielibyśmy mieć na swoim weselu. Tak jak modna już fotobudka. Byłam ostatnio na weselu gdzie taka fotobudka stanowiła jedną z głównych atrakcji i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Enia » Cz sie 10, 2017 1:25 pm

Moim zdaniem organizacja ślubu to nic łatwego. Szczególnie jeśli chodzi o wybór fotografa, sali itp... Jeśli o zdjęcia chodzi to dla nas zdjęcia robił Pan Patryk Woliński. Okazał się być świetnym fotografem z nietuzinkową wyobraźnią co pozwoliło mu zrobić na na prawdę fantastyczne zdjęcia.
Enia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So sie 12, 2017 11:30 pm

zgadzam sie. Organizacja ślubu to spore wyzwanie. Masa rzeczy do ogarniecia, spraw do załatwienia, a czasu tak niewiele. No i zeby o niczym nie zapomniec przy okazji :-/
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez mammamia » Wt wrz 05, 2017 3:09 pm

W internecie jest wiele plannerów. Jednak pomoc, np. świadków jest ważna.
mammamia
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez orbit10 » Cz lis 09, 2017 2:55 pm

Wszystko jest kwestią czasu. Jeżeli odpowiednio wcześniej się zabierzemy za przygotowania sali, wybór kościoła, zespołu, samochodu, i tak dalej, to myślę, że nie powinno być kłopotu ze zdążeniem na czas. My mieliśmy o tyle łatwiej z moim Patrykiem, że na przykład zdjęcia robiła nam kuzynka. Z salą już było gorzej i między innymi dlatego przesunęliśmy ślub o blisko pół roku później, ale i tak wyszliśmy na swoje.
orbit10
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gosia009 » Śr lis 22, 2017 5:45 pm

Dziś najlepiej zaręczyć się ze 4 lata przed planowanym ślubem :D my mieliśmy półtora roku, zaraz po zaręczynach zabraliśmy się za szukanie sali, fotografów i zespołu. I całe szczęście, bo jeszcze były terminy - sala nowa, teraz trzeba podobno czekać na nią kilka lat, fotografowie mniej znani, zespół z drugiego końca Polski. Ale nie żałowaliśmy swojej decyzji, bo było wręcz perfekcyjnie :)
gosia009
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Cz lis 30, 2017 9:44 am

Nie ma co udawać, że organizacja wesela to proste zadanie - w końcu wiąże się z tyloma sprawami do załatwienia, że nietrudno o czymś zapomnieć. Dlatego warto wybrać dom weselny, który zajmuje się organizacją zabawy - zapewnia smaczne jedzenie, dekorację, dodatkowe atrakcje oraz luksusowy apartament dla Pary Młodej.
mamalinka
Mamuśka

Postprzez ninajot » Pt sty 19, 2018 6:49 pm

To prawda że organizacja ślubu to duże wyzwanie, ale wystarczy sobie wszystko dobrze rozplanować. Ja nasze wesele zorganizowałam w ciągu 6 miesięcy i sami dekorowaliśmy salę. W artykuły florystyczne typu taśma ozdobna i itp.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez melcia » So kwi 21, 2018 4:23 pm

czasem warto zlecić organizację slubu konsultantowi slubnemu, moja siostra takiego wynajęła, wszystko im załatwił. My swoje wesele organizowaliśmy sami, nie wiem mnie się tam moje podobało bardziej ...mimo wszystko
Ważne żebyście wszystko dograli od A do Z, robili z głową, choć wiem że w tym okresie ciężko skupić myśli.
mała podpowiedz ode mnie w kwestii wyjątkowych zaproszeń - tu zerknijcie https://bialykot.com.pl/. Nam wykonali na prawde przecudne zaproszenia, ale i winietki, zawieszki na wódkę także znów uproszczenie bo jedna firma i kilka rzeczy odeszło
melcia
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Ślub i wesele