Pomysły na prezent na komunię?

Re: Pomysły na prezent na komunię?

Postprzez darkangel » Wt kwi 18, 2017 6:40 pm

mamabear napisał(a):Jestem w tym roku zaproszona na komunię do synka mojej kuzynki. W ramach prezentu chciałam małemu kupić nowe korki piłkarskie. Wiem, że to może średnio komunijny prezent ale małemu bardzo na nich zależy i ustaliłam to z rodzicami. Jako że sama mam dwie córki to tematyka butów piłkarskich jest mi całkowicie obca :). Wiem tylko, że mają być to korki na sztuczną nawierzchnię bo chłopcy grają głównie na Orliku. Może ktoś przerabiał ten temat ze swoim dzieckiem i jest w stanie podać jakiś model korków na sztuczną nawierzchnię?

jeśli ma taką pasję i wiesz, że prezent małego ucieszy to czemu nie?
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez eleonorka3 » Cz cze 29, 2017 4:41 pm

My dla chrześnicy znaleźliśmy rower focus i stwierdziliśmy że taki rowet będzie dobrym pomysłem i jak dostała ten miesiąc temu to była mega ucieszona :) nie tylko techniczne gadzety sie teraz licza
eleonorka3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Towokeszka » Pn lip 03, 2017 5:41 am

Według mne dobrym pomysłem na preznet dla chłopaka jest konsola. Mój syn marzy o takim modelu i dostanie go już za kilka miesięcy.
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamkaja » Cz lip 27, 2017 12:54 pm

A może zegarek dobrej klasy. Moim zdaniem to dobry pomysł na prezent. Zegarek dobrej marki będzie pamiątką na długi czas.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Pt sie 04, 2017 3:21 pm

mamkaja napisał(a):A może zegarek dobrej klasy. Moim zdaniem to dobry pomysł na prezent. Zegarek dobrej marki będzie pamiątką na długi czas.

w aktualnych czasach nie widzialam by ktos nosil zegarek. Nosi ktos jeszcze ?
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez emilka89 » Pn sie 21, 2017 10:09 am

Jeśli chodzi o prezenty komunijne, to możecie zajrzeć do http://www.swietymarek.com/albumy-pamia ... ie-sw.html . Moim zdaniem mają tutaj naprawdę sporo pamiątek na tego typu okazje.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez konik » Pt wrz 08, 2017 12:49 am

Jeśli to dla chłopca to ja bym kupiła rower bmx. Od lat jest tradycją, że na komunię kupuje się rower i bym się tego trzymała
konik
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Nina » Pt wrz 15, 2017 5:42 pm

Wydaje mi się, że fajnie jest dać dziecku coś co będzie dla nego fajną pamiątką w przyszłości. Dla dziewczynek zwykle sprawdza się biżuteria, nawet jeśli nie będzie jej się podobał za jakiś czas np. złoty wisiorek czy kolczyki, to będzie mogła to przetopić na coś innego.
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez emilka89 » Pt paź 27, 2017 1:49 pm

Sądzę, że popularne są teraz konsole, więc można zajrzeć do POWERPLAY , gdzie można znaleźć najnowsze konsole Nintendo, a także gry przeznaczone na tę konsolę. Myślę, że również i wa mogą tego typu konsole zainteresować.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez TelimenaW » Pt lis 10, 2017 2:59 pm

Temat jest znacznie szerszy niż by się mogło wydawać :) Przede wszystkim musimy zdecydować się czy kupujemy prezent czy wręczamy pieniądze. Zależy to w głównej mierze od rodziców, którzy jednak mogą mieć po przygotowaniu takiej imprezy mocno nadszarpnięty budżet domowy, więc upominek w kopercie mógłby podreperować ich stan finansowy po Pierwsze Komunii dziecka. Jednak nie możemy zapominać, że jeśli dziecko nic nie otrzyma to będzie po prostu smutne. Co do samych kwot to również sprawa zależna jest od tego jak blisko jesteśmy spokrewnieni z dzieckiem
TelimenaW
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunia