Pomysły na prezent na komunię?

Re: Pomysły na prezent na komunię?

Postprzez Nelika » Pn maja 30, 2016 4:14 pm

:slonko: też tęsknie za czasami gdy jednak te prezenty były skromne i takie potrzebne . Teraz dzieciaki dostają quady, lapoty,tablety etc. Ja jestem za standardami czyli zegarek , bilibia, rolki, obrazki etc. Np ilustrowanych biblii w matrasie jest bardzo duży wybór, Takie dziecko powinno wiedzieć czemu przyjmuje komunie i jaka jest historia religii.
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Adriana2425 » Śr paź 12, 2016 7:53 pm

ech... ja też tęsknię za czasami kiedy dostawało się zegarek, rower i było się najszczęsliwszym dzieckiem na świecie. ale się skończyło i trzeba myślec o laptopach - no własnie, ja mam komunię w maju, w przyszłym roku. wiem, że sporo czasu zostało, ale niebawem zaczną się jakieś wyprzedaże i pomyślałam, żeby kupić prezent chrześniakowi już teraz. znalazłam w necie taki model komputera: https://www.morele.net/wiadomosc/dell-i ... arto/3437/ - myślicie, że warto go wybrać? piszą, że nadaje się zarówno jako komputer domowy, jak i do gry itp.
Adriana2425
Mamuśka

Postprzez WiolkaKlaman » Pt paź 21, 2016 9:20 am

za kilka lat to na komunię trzeba bedzie chyba dziecku samochód kupić, bo już tak wymyślają...
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez Eunhere » Pn gru 19, 2016 11:59 am

Obecnie warto zastanowić się nad kupnem komputera, bo większość dzieciaków marzy o takim sprzęcie. Jak kupić laptop przez internet, czym się kierować, co brać pod uwagę?
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez maja1 » Pn sty 30, 2017 11:09 pm

My do prezentu dołożyliśmy sesję zdjęciową w studiu fotograficznym multiarte.com.pl dla siostrzenicy. Wiadomo, że robi się zdjęcia podczas uroczystości, jednak taka sesja to dodatkowa piękna pamiątka. Zdjęcia wyszły piękne i taki prezent to strzał w dziesiątkę.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez Kamila » N lut 19, 2017 8:01 pm

Też w tym roku mamy komunię chrześniaczki męża. Myślę nad kupnem roweru, ale to duży wydatek. I zastanawiam się, czy kupić rower młodzieżowy, czy może od razu taki, jak dla osoby dorosłej? Nie wiem sama na co się zdecydować.
Kamila
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez hanyska » Pt lut 24, 2017 1:40 pm

Laptop? Tak, spoko, ale zależy jaki macie budżet. Bo zobaczcie - Żeby kupić sprzęt, który będzie wystarczający pod dziecko, zadowoli je, musicie jednak wygospodarować całkiem pokaźny budżet. Jeśli tego dopilnujecie, to wtedy na kilka lat będziecie mieli święty spokój. Nie ma się co oszukiwać -wasze dziecko również będzie grało.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So lut 25, 2017 6:38 pm

emilka89 napisał(a):Popularnym prezentem są pianina cyfrowe.

pierwsze slyszę. Jak dotąd się z tym nie spotkałam :wariat:
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez adarigga » Śr mar 08, 2017 12:47 pm

Ja na komunię dostałam masę bombonierek, zegarek i medalik. Nie jestem za jakimiś nie wiem jak wyszukanymi prezentami. Po co tak małemu dziecku jakieś tablety czy laptopy. Ten dzień jest po to aby świętować przyjęcie sakramentu. Dlatego warto kupić biblię lub złoty czy srebrny naszyjnik z krzyżykiem lub medalikiem. Taki prezent jest drogocenną i długotrwałą pamiątką. Bo bądźmy szczerzy czy laptop lub tablet zostanie z nami na więcej niż 5 do 10 lat, wątpię. Zaś biżuterie ma się na zawsze.
adarigga
Mamuśka

Postprzez elwirka22 » Wt kwi 11, 2017 11:26 am

mamabear napisał(a):Jestem w tym roku zaproszona na komunię do synka mojej kuzynki. W ramach prezentu chciałam małemu kupić nowe korki piłkarskie. Wiem, że to może średnio komunijny prezent ale małemu bardzo na nich zależy i ustaliłam to z rodzicami. Jako że sama mam dwie córki to tematyka butów piłkarskich jest mi całkowicie obca :). Wiem tylko, że mają być to korki na sztuczną nawierzchnię bo chłopcy grają głównie na Orliku. Może ktoś przerabiał ten temat ze swoim dzieckiem i jest w stanie podać jakiś model korków na sztuczną nawierzchnię?

Ja widziałam ostatnio w 4F świetne korki, idź tam, na pewno Ci doradzą :)
elwirka22
Mamuśka

Pochwały: 9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunia