Pożyczka na organizację komunii

Pożyczka na organizację komunii

Postprzez hanyska » Pn kwi 03, 2017 11:37 am

Nie chodzi o mnie, tylko o bliską mi osobę.
Chcą wziąć pożyczkę, ponad 5 tysięcy. Tylko czy nie jest tak, że firmy nie dają takich kwot na początek? Bo oni nigdy nie brali pożyczki. No i jeszcze chcą spłacać to przez dłuższy okres. Macie jakieś doświadczenia?
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Re: Pożyczka na organizację komunii

Postprzez darkangel » Pn kwi 03, 2017 11:03 pm

hanyska napisał(a):Nie chodzi o mnie, tylko o bliską mi osobę.
Chcą wziąć pożyczkę, ponad 5 tysięcy. Tylko czy nie jest tak, że firmy nie dają takich kwot na początek? Bo oni nigdy nie brali pożyczki. No i jeszcze chcą spłacać to przez dłuższy okres. Macie jakieś doświadczenia?

tak, doswiadczenie mam takie ze jak sie ktos wrobi w kredyty, tak już umarł w butach. odradzam branie pozyczek. A jesli już to w banku - ja mam np w PKO z zubrem. Bron Boze jakichkolwiek chwilowek czy providentow czy jakis innych pseudofirm. W niektorych firmach jak sie pracuje sa takie wewnatzr Kasy zapomogowo pozyckowe i tam warto wziac nieoprocentowana ibez zadnych haraczy dla banku. Bank niestety tak czy owak zedrze a jesli chodzi o te psudofirmy to obiecuja cuda wianki ale mozna niezle poplynac. No i wiadomo odradzam jakiekolwiek karty krredytowe. ladnie sie ogolnie beirze kredyty ale zeby splacic to juz jest męka, i katorga. Odradzam. jesli moga, niech pozycza od bliskich, rodziny, niech nie zawala sobie, zeby nie mieli potem przerabane. to tyle odnosnie kredytow.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez hanyska » Wt kwi 04, 2017 11:52 am

U nich to mocno nieoczekiwana sytuacja, bo musieli zapłacić ogromną karę, która tak naprawdę nie powinna być na nich nałożona i prawdopodobnie czeka ich kilka lat w sądach. Normalnie by się na coś takiego nie zdecydowali. Bank raczej odpada - mają inny kredyt i poza tym ważny jest czas. W banku z wertfikacją wszystkiego trochę zejdzie.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez jowka » Śr kwi 05, 2017 8:49 pm

Taką kwotę na spokojnie dostaniesz w Mikro Rata - tam mają pożyczki na dłuższe okresy i wyższe kwoty - nie są to klasyczne chwilówki. Po ofertach promocyjnych nie masz co chodzić, bo tam chcą zwrotu po miesięcu i kasa jest niewielka. W Mikro rata masz normalne, racjonalne RRSO.
jowka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hanyska » Cz kwi 06, 2017 11:50 am

Dzięki, sprawdzę. Z kimś jeszcze warto to porównać? Zależy nam na tym, aby ten wniosek poszedł już dzisiaj, maksymalnie jutro.
Do Mikro Rata pewnie puścimy, ale chcę mieć jakieś porównanie do innej pożyczki, żeby widzieć, jakie będą ostateczne koszty - już to, co muszę jedynie klepnąć.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez malykrzys » Pt kwi 07, 2017 11:35 am

ODRADZAM, to nie jest jakiś obowiązek żeby robić komunię!! zawsze można zaprosić tylko chrzestnych na obiad w domu i tyle, brać pozyczke i w dodatku AŻ 5 TYSIĘCY to wg mnie duża przesada.

Autor postu otrzymał pochwałę
malykrzys
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Nelika » Wt maja 23, 2017 7:18 pm

Hm no wiesz, ja Ci nie powiem czy ty masz coś robić czy nie, bo w każdej chwili możesz wziać pożyczkę w Credy, tylko pytanie jest do Ciebie podstawowe. Czy jesteś w stanie spłacić te zobowiązanie? Wiadomo, odłożyć kase jest ciężej niż spłacić ratę, ale wolę zapytać.
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » N cze 18, 2017 4:04 pm

Gdy potrzeba pieniędzy , pożyczka na raty jest dobrym rozwiązaniem.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez olsa99 » Pt lip 21, 2017 8:52 am

Ja w sumie potrzebowałam nie tyle co na samą organizacje komunii jak na prezent dla młodego, przecież to jest najważniejszy element tego dnia wiec trzeba sie troche postarac nie :D
olsa99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mateusz190 » Śr wrz 06, 2017 12:34 pm

ninajot napisał(a):Gdy potrzeba pieniędzy , pożyczka na raty jest dobrym rozwiązaniem.

Najlepszym rozwiązaniem to jest kredyt w banku. Zgadzam się, że pożyczka bez bik może być kusząca, ale z reguły jest tak wysoko oprocentowana, że trzeba oddać o wiele więcej niż sie pożyczyło...
Mateusz190
Nowicjusz
Nowicjusz

Następna strona

Powrót do Komunia