Jaki prezent na chrzciny?

Re: Jaki prezent na chrzciny?

Postprzez anitalesz » Cz lis 09, 2017 3:26 pm

myślę, że ładnym prezentem może też być, przynajmniej jako dodatek, miś ze zdjęciem albo samego szkraba, albo np. jego zdjęcie z rodzicami- w FOTO4U takie cuda można zamówić, robiłam to na prezent parę razy i zawsze z powodzeniem
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ethy » Wt lis 28, 2017 4:19 pm

Jakąś zabawkę pewnie, albo album(jako pamiątkę) i może do tego coś co się przyda rodzicom? Może czegoś im brakuje. Warto się podpytać. Tak samo warto poszperać i poszukać inspiracji ;)
ethy
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez corleone » Cz gru 21, 2017 4:53 pm

Dziewczynce ładną zawieszkę, może być z motywem religijnym, np, jakiś aniołek, ale nie takie znowu całkowicie dewocjonalne :) Teraz jest ich coraz więcej :) chłopcu np. spinki do mankietów, kiedyś się przydadzą :) można też ksiażeczkę, zabawkę - teraz jest tego wszystkiego mnostwo, tylko drogie niestety ;)
corleone
Nowicjusz
Nowicjusz

Prezent na chrzciny

Postprzez emilka89 » Pn lut 26, 2018 7:56 pm

witajcie! Potrzebuje Waszej pomocy , zastanawiam sie nad kupnem prezentu na chrzciny dla mojej chrześnicy. Co polecacie? Zabawki odpadają, chce aby był to prezent który będzie dla niej pamiątką po latach . Myślałam nad medalikiem > Medalik srebrny Matka Boska Nieustającej Pomocy> i do tego album jak wam sie podoba? Dobry pomysł ?
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez hanyska » Wt lut 27, 2018 12:22 pm

To zależy w jakim wieku są te chrzciny ;-)
Dla przykładu - mój chrześniak miał 3 lata ;-)
Dostał pakiet z Prezent Marzeń - kurs karate na cały rok.
Ale jego po prostu kręcą takie klimaty.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Prezent na chrzciny

Postprzez emilka89 » Wt lut 27, 2018 9:40 pm

Mam w rodzinie niedługo chrzest i kompletnie nie wiem, jaki prezent z okazji chrztu sprawdzi się najlepiej. Wiadomo, można podarować pieniądze, ale głupio tak samą kopertę dać, dla dziecka przydałby się również jakiś praktyczny prezent. Może Wy coś doradzicie? Ja kompletnie jestem w kropce i nie wiem, co takiemu niemowlakowi się najbardziej przyda . Myślalam że może cos takiego byłoby dobrym pomysłem >Album Kronika najcenniejsze chwile...Chłopiec> :grin: Byłbym wdzięczny za wszystkie informacje.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez hanyska » Pt kwi 13, 2018 8:39 am

Może to być np. poduszka ze zdjęciem, takie rzeczy na Empik Foto kosztują grosze.
Oczywiście można do tego dołożyć jakąś drobną kwotę w kopertę i zakładam, że coś takiego się sprawdzi.
A raczej przesadzanie z kosztami w takich przypadkach nie ma większego sensu.
Nie jest to okazja, która powinna się wiązać z kosmicznymi wydatkami.
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez saraa » Pn kwi 16, 2018 2:09 pm

Ja zazwyczaj daję medalik albo Biblię obrazkową i kasę. Raz szłam do starszego dziecka, bo nie każde ma chrzest jak jest niemowlakiem i zmodyfikowałam tak, że dziewczynka zamiast medalika z Maryjką dostała złotą przywieszkę z pierwszą literką imienia.
saraa
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez hanyska » Cz lip 12, 2018 8:50 am

Wiem, że to się daje najczęściej. Napisałam o poduszce z Empik Foto dlatego, że zapewne dziecko dostanie kilka łańcuszków i kilka biblii. To pozbawione sensu ;-) Kupcie coś praktycznego, co na pewno będzie wykorzystane. Po co robić prezenty na siłę? Naprawdę można znaleźć fajne pomysły i wcale nie muszą one kosztować bardzo wiele. Kwestia rozsądnego planu ;-)
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Chrzciny