Wakacyjny niezbędnik czyli co zabrać na wakacyjne wyjazdy

Pierwsze kroczki, pierwsze zupki, pierwsze słowa, czyli wszystko co naszych maluszków dotyczy :bobo_w_trawie:

Re: Wakacyjny niezbędnik czyli co zabrać na wakacyjne wyjazdy

Postprzez rabarbarka » Wt kwi 04, 2017 12:11 pm

Wyjazd z dzieckiem to trzeba zabrać pół domu ;) my się wybieramy na święta do rodziców więc wiadomo kilka dni a już myślę, co zabrać. jeszcze najlepsze jest to, że mimo tego, że mamy tony wszystkiego dokupiłam kilka ubranek na portalu PSOTY, dokładnie koszulki i dresiki bo jak rodzina się zjedzie to dzieciaki będą skakać jak szalone.
rabarbarka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Towokeszka » Pt maja 19, 2017 4:37 pm

Ja oprocz wszystkich niezbędnych rzeczy dla siebie, męża i mojego bobasa, nie potrafiłabym sie obyć bez suszarko lokówki. Lubię dobrze wygladać szczególnie na wakacjach. Niestety ostatnia lokówka padła po kilku latach służenia moim włosom. Teraz przeglądam ranking i zastanawiam się, która jest najlepsza dla mnie. A wy co zabieracie na wakacje, aby poprawić swój wizerunek?
Towokeszka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez anitalesz » N maja 28, 2017 1:16 pm

rabarbarka napisał(a):Wyjazd z dzieckiem to trzeba zabrać pół domu ;) my się wybieramy na święta do rodziców więc wiadomo kilka dni a już myślę, co zabrać. jeszcze najlepsze jest to, że mimo tego, że mamy tony wszystkiego dokupiłam kilka ubranek na portalu PSOTY, dokładnie koszulki i dresiki bo jak rodzina się zjedzie to dzieciaki będą skakać jak szalone.

mam to samo hahahha. Szafa się nie zamyka a jak dokupuję :D
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez karina88 » So cze 10, 2017 12:13 pm

Faktycznie na tym psoty mają fajne rzeczy :D Oj znam to dziewczyny, chyba większość z nas tak ma hahah :D Nie tylko jeśli chodzi o dzieci. Ja od męża co chwilę słyszę jak kupię coś nowego: Gdzie to schowasz? :D
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Alicja » Wt maja 15, 2018 2:33 pm

Ja z doświadczenia wiem, że warto zabezpieczyć na wakacjach brzuszek malucha. Jeśli jest wrażliwy to odczuje nowe potrawy, bez względu na to czy zje je z mlekiem mamy, czy samodzielnie z talerza. Dlatego zawsze mam przy sobie na wakacjach sprawdzony probiotyk https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/probiotyki,731.html , który reguluje prace jelit i jest bardzo pomocny przy biegunce. Dzięki temu nawet jak pozwalałam sobie na jakąś egzotyczną potrawę, to Michałek się nie męczył :) Oczywiście wszystko w umiarze :)
Alicja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marlena3 » Wt cze 26, 2018 3:42 pm

Ja radziłabym sprawdzić czy samochód lub inny pojazd którym macie jechać jest w 100% sprawny. Przede wszystkim dlatego byście bezpiecznie dojechali do celu a później wrócili do domu, za niesprawny samochód możecie dostać też mandat, a przecież kto chciałby martwić mandatem podczas urlopu. Jeśli byście jednak dostali jakiś zapłacić go szybko możecie online na tej stronie https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/ ... ie-mandatu
marlena3
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Wokół maluszka