Niania czy żłobek?

Pierwsze kroczki, pierwsze zupki, pierwsze słowa, czyli wszystko co naszych maluszków dotyczy :bobo_w_trawie:

Re: Niania czy żłobek?

Postprzez smyk500 » Cz maja 04, 2017 11:30 pm

Zdecydowanie żłobek. Moje znajome, które miały nianie raczej nie były zachwycone. Dzieci były albo mało zadbane (nos nie wytarty, bo z zaschniętą długo wydzieliną), albo były ciągle usypiane i potem one miały wesoło po powrocie do domu, bo dziecko do 23.00 jeszcze sobie szalało. W żłobku jest jednak więcej osób, które nawzajem się kontrolują.
smyk500
Mamuśka

Postprzez darkangel » Pt maja 05, 2017 6:25 pm

ja miałam dwie nianie do małej i musze wam powiedziec, pierwsza mlodziutka, bezdzietna - rewelacja, dzieciaczek byl zachwycony i ja w sumie tez. Druga po piecdziesiatce - makabra, niby dzieci i wnuki ale to co wyczyniala to makabra, dziecko mialo przez nią traume jeszcze dlugo. Ale jak naslucham sie o tych zlobkavh to tez bosko nie jest! :zab:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez anitalesz » Pt paź 13, 2017 1:12 pm

powiem Wam, że tak czytam Waszą dyskusję i widzę, że dla każdej z Was to był trudny wybór, ja ostatecznie wybrałam żłobek Kreatywne Maluszki ale to jak ja ich prześwietlałam przed to jest głowa mała, pozwolenia wszelkie, wykształcenie personelu, dokładny plan dnia- mamy prawo o to pytać i o tym pamiętajcie, oni mi wszystkich informacji udzielili bez problemu i faktycznie ze żłobka jestem bardzo zadowolona z resztą kamera jest, rodzice mają dostęp, na Facebooku prawie co dzień posty co z dzieciakami robią i zdjęcia więc widać, że faktycznie pracują i przykładają się do opieki i mam spokojną głowę
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Eunhere » Wt sty 23, 2018 3:55 pm

Teraz w żłobkach jest naprawdę inaczej niż było kiedyś, panie są wykształcone, maja pomysły i podejście. Tylko pierwsze chwile rozstania mogą być trudne...ale jak mus to mus.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez Misiolinka » Śr lut 21, 2018 4:48 pm

Zależy od wieku dziecka . Dziecko do 2 lat wołałabym zostawić niani w swoim domu. Dziecko powyżej 2 lat spokojnie wysłałabym do żłobka :)
Misiolinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Wokół maluszka