jak dbacie o brzuszki?

Tu chwalimy się brzuszkami, czyli gdzie mieszkają przez dziewięć miesięcy nasze maluszki :ciaza:

jak dbacie o brzuszki?

Postprzez anitalesz » So lip 29, 2017 10:55 am

Tak jak w temacie, jak dbacie o o brzuszki, przede wszystkim o skórę. Dostałam od przyjaciółki kosmetyki z serii mamas, stosujecie te czy może jakies inne? Co robicie aby skóra była jędrna i aby zapobiec rozstępom?
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: jak dbacie o brzuszki?

Postprzez darkangel » Pt sie 04, 2017 2:11 pm

anitalesz napisał(a):Tak jak w temacie, jak dbacie o o brzuszki, przede wszystkim o skórę. Dostałam od przyjaciółki kosmetyki z serii mamas, stosujecie te czy może jakies inne? Co robicie aby skóra była jędrna i aby zapobiec rozstępom?

ja jak zaczęłam dbać o swój brzuszek, tak dostałam mega uczulenia i dbanie się stało. Miałam cały czerwony brzuchol, zsypany drobną kaszą i jeszcze lekarz rozkładał ręce. Męczyłam się koło tygodnia i miałam dość swoich prób pielęgnacji. także rada taka, uważajcie na kosmetyki jakich chcecie użyć, bo może się to naprawdę kiepsko dla was skończyc. Życze powodzenia ! :kurczak:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez anitalesz » Pt sie 18, 2017 5:53 pm

no to widzę nieprzyjemnie.... ;(( ja stosuje i jest wszystko dobrze, jestem zadowolona z tej serii, ale faktycznie trzeba po prostu sprawdzać co się kupuje i stawiać jednak na dobre kosmetyki
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Wt lis 28, 2017 12:14 pm

co polecacie skuteczniejszego na rozstepy. Konczy sie trzeci miesiac wiec juz lada dzien dbrze byloby sie zaopatrzyc w cos skutecznego w walce z rozstepami :lol:
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez darkangel » Śr mar 14, 2018 8:23 pm

w poprzedniej ciazy stosowalam oliwke i dostalam giga uczulenia. w tym nie uzywam niczego.
darkangel
Moderator
Moderator

Powrót do Galeria brzuszków