Wyprawkowe szaleństwo

Wszystko co o ciąży chcielibyście wiedzieć czyli.. od pierwszych symptomów poprzez przebieg po rozwiązanie..

Re: Wyprawkowe szaleństwo

Postprzez kamila99 » N maja 27, 2018 12:31 pm

W jaki sposób kompletujecie wyprawkę? Powiem wam szczerze, że można znaleźć tak wiele różnych poradników na temat kompletowania wyprawki dla dziecka, że człowiek faktycznie może się pogubić. Niestety nie mam wśród znajomych ani rodziny kobiet, które w ostatnim czasie rodziły dzieci. Kto mógłby doradzić niezbędne rzeczy, które trzeba zakupić?
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez karina88 » Pn lip 02, 2018 12:10 am

Wozek jest najważniejszy. W gondolce dzieciątko nasze może spać jak w łóżeczku o ile tylko jest wygodna, odpowiednio wymoszczona itp. My stawiamy na wózek Adamexu, bo znamy te firme dobrze, jest naprawdę solidna i produkują ladne wozki dla energicznych rodziców.
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Lucia » Wt sie 07, 2018 8:50 am

Do szpitala możesz zabrać taką lekką koszulkę do karmienia, albo w tej co śpisz możesz karmić. Potem jak już wyjdziesz ze szpitala, to zaopatrz się w koszule do karmienia, są bardzo eleganckie, możesz wyjść w nich na miasto, czy spotkać się z koleżankami. Karmienie w takiej koszuli jest bardzo proste.
Lucia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » N wrz 09, 2018 12:13 pm

Warto pomyśleć o nie tak drogich ,ale bardzo solidnych firmach. W Polsce popularne są wózki firmy Adamex - bardzo eleganckie, wygodne i sprawne. Sama mam, dlatego polecam.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez kamila99 » Śr lis 21, 2018 1:48 pm

Wiecie może które wózki dla dzieci wybrać ? Nie da się ukryć, że na rynku jest sporo róznych wózków ale z słyszałam , ze najlepiej kupić wózek dobry i za bardzo rozsądne pieniądze. Tylko który to jest? Przeglądają oferty w sklepach dziecięcych można naprawdę się pogubić. Chcialabym, aby wózek był solidny i wytrzymały, tak aby posłużył mi jeszcze przy drugim dzidziusiu.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez myszka0 » Pt sty 11, 2019 11:06 am

No akurat ja powoli już szykuje wyprawkę i zastanawiam się najbardziej nad kosmetykami do pielęgnacji dziecka po urodzeniu. Znalazłam nowosć na rynku marki eeny meeny/ i czytałam że są to kosmetyki dla niemowląt od pierwszego dnia życia. I co najważniejsze nie zawierają parabenów, więc na pewno nie będą też uczulać. Czy ktoś może ma doświadczenie z tym kosmetykiem jak an zdjęciu ? [ img ]
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez martima » Pn lut 25, 2019 9:49 am

O przyda mi się ten poradnik, mam pytanie odnośnie kosmetyków dla dziecka, czy zabieracie jakiś krem , balsam na odparzenia pieluszkowe, coś do smarowania buźki dziecka ? jakie kosmetyki dla siebie bierzecie, bo ja kupiłam sobie żel niskopieniący eeny meeny jak ten z obrazka [ img ]
martima
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez rabarbarka » N mar 10, 2019 9:17 pm

Ja długo wybierałam wózek, bo nie mogłam się zdecydować między trzema firmami. Ostatecznie stanęło na wózku Adamex (model Barletta, dość popularny), bo to wózek, który jakoś równoważył cenę i jakość. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru.
rabarbarka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez micraka » Pn mar 11, 2019 12:49 pm

Nie wiem czy wiecie ale wyprawka do domu to co innego niż wyprawka do szpitala. Sa to dwie zupełnie inne rzeczy... Do szpitala polecałabym przygotować:
opakowanie pieluszek jednorazowych
5 pieluszek tetrowych
rożek
kocyk
ręcznik z kapturkiem
4 pajacyki
4 bluzeczki
skarpetki, rękawiczki i czapeczka
nawilżane chusteczki

Zresztą warto jest zagladać sobie do sklepów, w których mozna kupić cały zestaw wyprawki dla dziecka,
micraka
Mamuśka

Postprzez darkangel » Pn mar 18, 2019 12:32 am

Z doswiadczenia wiem ze tylko przy pierwszym dziecku tak czlowiek szaleje, zwykle przy drugim nie kupujesz az tylu rzeczy i nadmiaru ciuszkow, bo juz nabywa sie wiedzy co jest potrzebne a co jednak zbedne i tylko bedzie zajmowalo niepotrzebnie miejsce w szafkach. :glowa:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do ABC ciąży