Witaminy dla kobiet w ciąży / opinie

Wszystko co o ciąży chcielibyście wiedzieć czyli.. od pierwszych symptomów poprzez przebieg po rozwiązanie..

Re: Witaminy dla kobiet w ciąży / opinie

Postprzez Eunhere » Cz sie 25, 2016 12:14 pm

W ciąży nie warto przesadzać z suplementami, bo to może zaszkodzić dziecku.
Eunhere
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez maja1 » Pt sty 27, 2017 12:43 pm

Ja czytałam najpierw, zanim kupiłam jakikolwiek lek, czy suplement. Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej. warto też poczytać opinie innych, którzy mieli już do czynienia z konkretnym suplementem.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez Dorianta » So maja 20, 2017 12:11 am

Wszystko fajnie ale tak naprawdę nie nazwa i cena tabletek jest ważna a skład. Tutaj http://vitispharma.pl/witaminy-dla-kobiet-w-ciazy.html macie dokladnie opisane jakich witamin potrzeba kobiecie w ciąży a na jakie niedobory należy zwracać uwagę :)
Dorianta
Mamuśka

Postprzez MoniaB » Pt wrz 15, 2017 1:48 pm

Witaminy w ciąży są ważne i potrzebne aczkolwiek warto przyjmowanie jakichkolwiek skonsultować z lekarzem :) Mój sam zaproponował mi ich przyjmowanie :) z tego co pamiętam był to dopel hertz aktiv mama premium. Nie czułam się po nich gorzej, wręcz przeciwnie miałam nieco więcej siły a córeczka urodziła się zdrowa także nam dodatkowe witaminy wyszły na plus :)

Autor postu otrzymał pochwałę
MoniaB
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez agawa » Pn gru 11, 2017 4:18 pm

Są specjalne suplementy – zioła tylko dla kobiet. Bo przecież okres ciąży, połogu, karmienia a następnie menopauzy to jedne z najbardziej wymagających w życiu stanów, wymagających odpowiedniej opieki i pielęgnacji.
agawa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Śr mar 14, 2018 8:13 pm

W tej ciazy tylko w pierwszym trymesztrze kwas foliowy, witamin kazal ginek nie zażywać. Wszystko w porzadku wiec nie ma takiej potrzeby.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez mores » Pt kwi 27, 2018 2:20 pm

Ja mam problem taki, że muszę suplementować witaminę D3 na co dzień na stałe, ale czytam składy tych wszystkich suplementów dla kobiet w ciąży i widzę, że w większości z nich występuje ta witamina w innych dawkach. Na przykład, sprawdzam skład Prenatal Complex chociażby tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/prenatal-complex-30-kaps,1504.html i tam jest wit. D3 w mniejszej dawce niż muszę brać. Teraz nie wiem czy w takim razie lekarz mi dobierze taki suplement, który nie ma wit. D3, będę musiała odstawić swoją witaminę, zamienić na taką o mniejszej dawce (bym mogła brać jednocześnie ją i suplement dla ciężarnej) czy jeszcze coś innego? Czy któraś z Was była tu w podobnej sytuacji i może mi doradzić, co zrobić albo o co pytać podczas wizyty? Bo następną wizytę mam trochę daleko, pod koniec maja, a poprzednio wyleciało mi to z głowy, by zapytać. Z góry dzięki ;)
mores
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do ABC ciąży