Testy owulacyjne i ich znaczenie

Re: Testy owulacyjne i ich znaczenie

Postprzez Dorianta » Śr maja 25, 2016 8:51 pm

Ja szczerze mówiąc nie próbowałam ale koleżanka robi non stop bo stara się o dziudziusia i nic..Niby jest owalucja i tyle na tym...
Dorianta
Mamuśka

Postprzez Justyna123456789 » Pn lip 11, 2016 3:54 pm

Witajcie. Jestem tu nowa - zarejestrowałam się bo potrzebuje porady. Mam 28 lat, staramy się z mężem o dziecko od lipca. Mam bardzo nieregularne cykle (nawet 5 miesięczne przerwy). Byłam u lekarza, stwierdził że anatomicznie wszystko jest ok, zrobił usg itd. i odesłał na wyniki tsh i prolaktyny. Prolaktyne mam dwukrotnie wyższą niż norma a tsh tylko troszkę wyższą. Miałam już iść z wynikami do ginekologa ale... dostałam miesiączki - której nie było od 5 miesięcy. Musiałam poczekać, czytałam dużo w internecie. Kupiłam testy lh i w 10dc okazał się pozytywny, w kolejnych dniach też, około 15dc nastąpił gwałtowny wzrost lh (kreska była bardzo ciemna w porównaniu do drugiej). Miałam nadzieje ze może nawet obędzie się bez wywoływania lekami i dalismy sobie 2/3 tygodnie przerwy od lekarza dzieki temu że coś sie ruszyło zupełnie samo. Jednak rezultatów brak, minął już prawie 3 tydzień test lh nadal pozytywny choć słabiej. W ciąży nie jestem. Wiem, muszę pójść do lekarza i wybieram się w tym tygodniu jeszcze. Ale proszę pomóżcie mi zinterpretować, czego mogę się spodziewać? Czy ktoś miał podobnie jak ja? Z góry będę bardzo wdzieczna za pomoc a po wizycie u lekarza mogę podzielić się z Wami wnioskami. Pozdrawiam serdecznie wszystkie "staraczki" i zyczę powodzenia :)
Justyna123456789
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Aldona78 » Pn gru 12, 2016 9:16 pm

Nie wiem może niektórym się sprawdzają i działają ale nie u mnie. Ja znam swój organizm i wyczuwam kiedy mam dni płodne, gdy staraliśmy się o dzidziusia wyliczałam sobie dni za pomocą kalendarza dni plodnych i zazwyczaj w tym okresie czułam że to te dni, pobolewały mnie piersi i podbrzusze, natomiast testy owulacyjne czasami wychodziły pozytywnie a czasem negatywnie. W momencie gdy zaszłam w ciąże testy twierdziły że nie mam owulacji.
Aldona78
Mamuśka

Postprzez Adriana2425 » So sty 21, 2017 8:21 pm

Wiem, że niektóre kobiety mają problem z wyczuwaniem owulacji i regularnymi miesiączkami. Sama tak mam ;/ Koleżanka ostatnio wspominała mi o inofem podobno nieźle działa i w krótkim czasie wszystko reguluje.
Adriana2425
Mamuśka

Postprzez darkangel » Pt sie 04, 2017 3:24 pm

z tymi testami to jakaś makabra! A zdarzalo sie wam ze wskazywal na owulke, ktorej nie bylo tak naprawde? Pytam bo nie wiem, wiem ze testy ciazowe moga sie mylic a owulacyjne czy tez? ? A moze sa bezbledne?
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Paulina84 » Pt sie 25, 2017 1:01 pm

Hm, korzystałam parę razy z testów owulacyjnych i wydaje mi się, że nie kłamały – zresztą dwukrotnie po staraniach z mężem zachodziłam w ciążę. U mnie sprawdzały się testy z domowego laboratorium :)
Paulina84
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez kamil763 » Śr wrz 06, 2017 10:28 am

na pewno są ważne
kamil763
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Farhad » Pt paź 06, 2017 10:58 am

No tak, takie testy są bardzo ważne. Każdy powinien je robić.
Farhad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Elizga13 » N gru 17, 2017 11:32 pm

Dzięki za podpowiedz to już nie mam co stosować.
Elizga13
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Lusia22 » Wt mar 20, 2018 11:16 am

Jak się dobrze zna swój organizm i ma się stałe cykle, to nie są potrzebne takie testy :) kobieta sama powinna wiedzieć , że to właśnie te dni :D
Lusia22
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Testy owulacyjne & testy ciążowe