Mam domowe ZOO

Re: Mam domowe ZOO

Postprzez evelina » Pt paź 11, 2013 8:35 pm

Śliczne [ img ]
evelina
Mamuśka

Pochwały: 19

Postprzez efcia84 » N paź 13, 2013 3:41 pm

Laura napisał(a):Ja mam dwa kochane kotki, a wczesniej poltora roku temu mialam tylko Lunke (kotke) i kroliczka miniaturke Willusia, Willus niestety umarl bo mial juz 9 lat...

Tutaj sa filmiki Lunki i Willusia, Lunka bardzo opiekowala sie Willusiem do konca, nawe wchodzila do jego klatki i spala z nim.

http://www.youtube.com/watch?v=ML5EtVK2 ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=XVqpXd9TP0M

http://www.youtube.com/watch?v=Irv5V10tPRk

http://www.youtube.com/watch?v=nBaPxa9hR_w

http://www.youtube.com/watch?v=ulBc1uC4CeA

[ img ]

Laurka , ale pocieszne te Twoje pupile - i że tak razem się chował kiciuś z króliczkiem. Niesamowite te filmiki. :och:

-- N paź 13, 2013 3:42 pm --

karolcia1543 napisał(a):psa i kota zdjęcie mam dwóm muszę zrobić i chomikowi na razie pokaże wam psa i kota :)

-- Pn maja 07, 2012 8:01 pm --

mam pytanko jak dodałaś zdjęcia bo ja jeszcze nie mogę się w tym połapać :???:

Karolcia, pokazuj te swoje zwierzaki :zab:
efcia84
Mamuśka

Pochwały: 9

Postprzez darkangel » N paź 20, 2013 1:54 pm

Słodko :)
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez kajman » Cz mar 16, 2017 12:46 pm

ja niestety nie mogę mieć zwierzaka, ubolewam nad tym bo moja żona ma alergie na sierść. Ja wychowywałem się zawsze w domu pełnym zwierzaków, miałem szczygła którego uratowałem jak wypadł z gniazda, do tego psa kundelka, którego dziadek w ramach dobrych ocen w szkole mi podarował, mój najlepszy przyjaciel. No ale nic, zapisałem się na wolontariat do schroniska ale niestety miejsc brak, jeszcze się zarejestrowałem na portalu kochajidbaj tam zaoferowałem opiekę nad zwierzętami, w sensie jakieś wyprowadzanie na spacery, zabieranie do weterynarza. Zobaczymy co z tego będzie. :slini_sie:

Autor postu otrzymał pochwałę
kajman
Tata

Postprzez darkangel » Cz mar 16, 2017 11:55 pm

My mielismy do niedawna złotą rybkę, ale niestety odeszła ze starości, a po nową jakoś mi nie po drodze. Cora wyła że rybka umarła ze trzy godziny. Nie chce tego na nowo przezywac.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez wenus777 » Pn kwi 03, 2017 12:06 pm

Rybka jest najlepsza!! Serio! Z większymi futrzanymi zwierzaczkami więcej kłopotów jak się wyjeżdża na wakacje czy coś, chociaż ja to oddaje w Krakowie na ul. Zakręt 3/1 jest fajny hotel dla kotów, gdzie każdy kot ma swoją przestrzeń i nie jest zestresowany co ważne!
wenus777
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamkaja » Wt wrz 05, 2017 12:08 pm

Jakoś nie wyobrażam sobie oddania kota nawet na krótki czas do jakiegoś hotelu. Nasz jeździ z nami wszędzie i nie miał żadnych objawów stresu. Zabieram zawsze jego ulubione zabawki , posłanie i kuwetę. Oczywiście odpowiedni zapas żwirku. Duży wybór jest tu https://www.zwierzakowo.pl/62-zwirek-dla-kota Dodatkowo nabywamy neutralizatory zapachu do kuwet. By zapachy nie roznosiły się po ośrodku w którym przebywamy. Coraz wiecej jest miejsc, w które można udać się ze swoim pupilem.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rusałka30 » Cz paź 12, 2017 7:43 pm

Ja mam kocicę Antoninę :) adoptowaną z fundacji 3 lata temu. Śliczna trójkolorka, niby zwykły dachowiec ale jednak ma w sobie to coś ;) trochę się bałam na początku ciąży bo wszędzie straszą tą toksoplazmozą, ale jeśli zachowuje się ostrożność i odpowiednią higienę to nie ma sie czego bać :) obawiałam się też jak Tośka zareaguje na nowego członka rodziny bo koleżanka opowiadała jak jej kocica dostała jakiegos szału, gdy byla w ciązy i atakowała ją, gryzła itp. potem była agresywna tez w stosunku do jej męża. Musieli oddać kocicę teściowej, a tam - grzeczna jak aniołek :D Moja Tośka jest jednak zupełnie inna i zaakceptowała Młodego w 100% :) Nie wyobrażam sobie że miałabym ją oddać, ale wiadomo, w zyciu bywa różnie.

Rusałka30
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 3

Postprzez malgosia77 » Pt paź 27, 2017 12:04 pm

my mamy adoptowanego 7 latka, psiaka Basterka
Emilka, owczarek, ma juz 10 lat
królik Ferdek to 3 latek
no i chomik Tuptuś w spadku po siostrzeńcu, bo się okazało, że ma alergie biedaczysko

teraz próbuje przeforsowac kotka, ale na razie nie ma podatnego gruntu :slini_sie:

malgosia77
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez darkangel » Pt lis 03, 2017 11:39 am

malgosia77 napisał(a):my mamy adoptowanego 7 latka, psiaka Basterka
Emilka, owczarek, ma juz 10 lat
królik Ferdek to 3 latek
no i chomik Tuptuś w spadku po siostrzeńcu, bo się okazało, że ma alergie biedaczysko

teraz próbuje przeforsowac kotka, ale na razie nie ma podatnego gruntu :slini_sie:

ale masz super zgraje :) pozazdrościć.
Niestety jestem alergikiem i poza rybkami i psem chyba nie mogę żadnego zwierzaka. Za to pies w bloku to męczarnia.
darkangel
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Nasze czworonogi (i nie tylko)