Naprawiamy domowe sprzęty

Re: Naprawiamy domowe sprzęty

Postprzez darkangel » So mar 18, 2017 6:27 pm

no i własnie dlatego mamy tak wielu specjalistów w każdej dziedzinie. :wariat:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez elwirka22 » Cz wrz 21, 2017 11:18 am

U mnie taniej wyjdzie zakup nowego sprzętu niż naprawa. Zresztą wolę też kupić nowsze urządzenie, bardziej zaawansowane. Znalazłam odkurzacz Zelmera Aquos http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-d ... st-829-0st . Ma dużo niezbędnych akcesoriów już w zestawie, więc nie trzeba nic dobierać.

[ img ]
elwirka22
Mamuśka

Pochwały: 9

Postprzez Nelika » Śr maja 16, 2018 10:43 am

Osobiście nie chce naprawiać sprzętu, co do odkurzacza lepiej już w ogóle kupić nowy, najlepiej na https://allegro.pl/kategoria/do-domu-odkurzacze-67466 , tutaj jest ogromny wybór sprzętu i wiele pozytywnych opinii, którymi można kierować się przy zakupie. Ja z kolei polecam odkurzacze bez workowe, są znacznie lepsze i zdrowsze od tych starszych workowych :)
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kamila99 » Cz lip 12, 2018 5:11 pm

Ja też uważam, że nie warto naprawiać takich sprzętów jak AGD. Często sama naprawa jest droższa, niż zakup nowego sprzętu. A jak kupicie od razu dobry sprzęt, to posłuży wam wiele lat i wcale nie będzie konieczne, aby go wymieniać od razu po gwarancji. Spójrzcie sobie na markę Hoover - oni mają naprawdę super odkurzacze, będziecie zadowoleni. Ja sama mam już od dłuższego czasu model Thelios Extra i sprawuje się bardzo dobrze.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Ogród