Perfekcyjna Pani Domu

Re: Chemia włoska?

Postprzez mamalinka » Śr lut 08, 2017 11:22 am

Też nie słyszałam nigdy o chemii włoskiej. A w tą niemiecką to nieszczególnie wierzę, że jest lepsza.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Re: Perfekcyjna Pani Domu

Postprzez mamalinka » Śr lut 08, 2017 11:25 am

A czemu trudno go czyścić? Ja nie mam z tym problemu na razie. I posmarowałam go oliwą, tak jak radziła mi koleżanka, a efekt jest świetny - ładnie się błyszczy.
mamalinka
Mamuśka

Re: Sprzęty ułatwiające sprzątanie

Postprzez torpeda » Pn lut 13, 2017 2:09 pm

Ja jakoś nie inwestuje w te wszystkie ułatwiacze sprzątanai
torpeda
Mamuśka

Postprzez bobo » So mar 04, 2017 10:40 am

Jakie to przykre że nie możemy żyć na luzie tylko co miesić zastanawiać się co będzie dalej.
bobo
Mamuśka

Pochwały: 3

Re: Chemia włoska?

Postprzez torpeda » Pt mar 10, 2017 10:27 am

Ja też nie słyszałam i nie jestem o do tego przekonana
torpeda
Mamuśka

Postprzez ninajot » N sie 20, 2017 7:32 pm

Jak już mowa o niemieckich środkach, koniecznie sprawdźcie te na stronie https://www.leifheitsklep.pl/detergenty-c-4832. Po poleceniu przez koleżankę, sama zamierzam się w nie zaopatrzyć. Mówiła, że nareszcie pozbyła się smug z paneli. Sama mam z tym problem więc na pewno sprawdzę te produkty.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Pt paź 06, 2017 6:13 pm

A ja uważam, że na naszym polskim rynku jest tyle dobrej jakości środków czystości, że nie ma sensu sprowadzać ich z zagranicy :) Jeśli chodzi o pranie to u mnie super sprawdzają się perły piorące Perlux. Są niedrogie a bardzo skutecznie pozbywają się plam a dodatkowo pranie pachnie intensywnie i długooo a na tym bardzo mi zależy :)
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez Angela » N maja 27, 2018 2:13 pm

Niestety nie jestem perfekcyjną panią domu, ponieważ kuchnia nigdy nie była moim królestwem. Lubię jedynie sprzątać. Stołuję się najczęściej na mieście. Jednym z moich bardziej ulubionych lokali jest Bubbles Bar w Warszawie. Smakowite serwują lunche. Mają tam naprawdę profesjonalną obsługę i moje ukochane farfale z brokułami i pomidorkami cherry :) Sami tu zajrzyjcie i spróbujcie.
Angela
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Śr cze 13, 2018 9:59 am

Dziewczyny nikt nie jest perfekcyjny i trzeba sobie to uświadomić :)

Jednak polecam zastanowić sie głównie nad domowymi finansami.Bardzo czesto ma sie wrażenie ze pieniadze nam uciekają i nawet nie wiemy na co.... Złożcie sobie konto w nest banku:
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Mają tam program rodzinne oszczędzanie.Dzieki temu bedziecie mogły oszczędzać na przyszłośc o wiele skuteczniej.
micraka
Mamuśka

Postprzez Uleczka » Cz cze 14, 2018 9:55 am

Zawsze myślałam, że jestem taką perfekcyjną panią domu, ale okazało się, że nie we wszystkim sobie niestety dobrze radzę. Dotarło do mnie, że zupełnie nie wiem jak zmniejszyć rachunki za prąd. Zawsze nad wszystkim panowałam, ale teraz się podłamałam. Zastanawiam się, żeby zamówić takie urządzenie Tesla Saver Eco rabatowoblog.pl/tesla-saver-eco/ . Tylko nie wiem jak ono tak naprawdę działa. Wy może wiecie?
Uleczka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogród