Wasze pomysły na fajne spędzanie wolnego czasu ;-)

Re: Wasze pomysły na fajne spędzanie wolnego czasu ;-)

Postprzez Dulka23 » Pn lip 10, 2017 10:18 am

Fajny pomysł takie zajęcie. Ja kiedyś szydełkowałam, może czas odkurzyć akcesoria :)
Dulka23
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Pn lip 24, 2017 9:33 pm

Ja też wolny czas spędzam z reguły poświęcając się mojemu hobby :) Od jakiegoś czasu kolekcjonuję komiksy. Ma ktoś z Was podobne hobby ? :)
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez anitalesz » So lip 29, 2017 3:35 pm

Ja zaczęłam szyć, zainwestowałam nawet w overlock i teraz zaczynam w końcu tworzyć coś konkretnego :D
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Pt sie 04, 2017 12:26 pm

Ja uwielbiam posłuchać dobrej muzyki, ewentualnie potańczyć. Może być też wypad nad wodę. Od wieków nie mogę zebrać się do zakupu rowera, więc rowerowe wycieczki nie mają u mnie racji bytu, a szkoda bo kiedyś uwielbiałam. ;)
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez mamkaja » So sie 19, 2017 4:36 pm

Ja najlepiej odpoczywam z książka w ręku. Bardzo lubię literaturę dla kobiet np ta książka "Tajemniczy mezczyzna" - Kristen Ashley. Porusza tematy bliskie kobietom, milość, tajemniczy kochanek i niebezpieczeństwo. Odpowiedzi wymaga pytanie czy pomoc przyjdzie na czas. Dobra książka przy której zapomina się o kłopotach dnia codziennego.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Pn wrz 25, 2017 12:43 pm

Podobnie jak Wy czytam książki :) Chociaż czasu mam zdecydowanie mniej niż kiedyś..
Ostatnio rówinez poluję na tanie książki. Naprawdę nie pamiętam kiedy kupiłam już książkę w sugerowanej cenie na okładce. W sieci jest o wiele taniej i w księgarniach internetowych praktycznie zawsze mozna kupić książki w o wiele niższej kwocie....
Zerknijcie sobie do Bonito. Duża księgarnia, jest tam praktycznie wszystko. Poza tym mają coraz to nowe zniżki na całe wydawnictwa. NO i program rabatowy ( jak kupuje sie tam regularnie to ma się stały rabat).
https://bonito.pl/
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez ninajot » N paź 15, 2017 6:52 pm

Jakiś czas temu na stronie https://pm-m.pl/283-liscie znalazłam fajne dekoracje, sztuczne kwiaty i akcesoria florystyczne. Zdecydowałam kupić kilka i spróbować stworzyć z tego coś ciekawego. Tak zaczęło się moje zamiłowanie do florystyki. teraz godzinami potrafię siedzieć nad bukietem czy dekoracją. To pochłania większość mojego wolnego czasu :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez maja1 » Cz paź 19, 2017 1:15 pm

Ja w wolnym czasie staram się podszkalać swoje umiejętności w grafice komputerowej. W końcu mogłam sobie pozwolić na kupno pełnej wersji programu Photoshop w sklepie klucz system i dzięki temu mam wiele więcej możliwości.
maja1
Ciężarówka

Postprzez rabarbarka » Pt lut 23, 2018 9:42 pm

Jeżeli mam tylko szansę na faktycznie dłuższą chwilę odpoczynku no to zdecydowanie na pierwszym miejscu są u mnie ukochane podróże - nie wyobrażam sobie bez tego funkcjonowania, poluję najchętniej na jakieś wyjazdy last minute no i tak ostatnio właśnie z Itaki Maroko wpadło więc lada dzień wyruszamy z mężem w podróż
rabarbarka
Mamuśka

Postprzez franocean » Wt lut 27, 2018 12:11 pm

Ja spędzam wolny czas na zabawie ze swoim psem. Bardzo to lubię. Oprócz tego zajmuję się czytaniem, oraz oglądaniem seriali kryminalnych.
franocean
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie sprawy