Pożyczka na rozkręcenie biznesu

Pożyczka na rozkręcenie biznesu

Postprzez emilka89 » Pn paź 16, 2017 4:40 pm

Witam! Planuję wzięcie pożyczki na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać pożyczkę ? Sprawdzałem opinie o pożyczkach i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Alior bank jak uważacie ?
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Re: Pożyczka na rozkręcenie biznesu

Postprzez migdalka » Wt lis 07, 2017 2:17 pm

trudno powiedzieć ale trzeba się w tej kwestii skonsultować z konkretnym bankiem.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Pochwały: 2

Postprzez amikus » Pt gru 08, 2017 5:24 pm

Przede wszystkim pytanie, czy jakiś bank da Ci kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wątpię, chyba że pod hipotekę. No i są jeszcze pozabankowe firmy które nie maja mniej wygórowane wymagania ale za to wyższe RRSO. O wiele wyższe.
amikus
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez monisia » N lut 04, 2018 4:44 pm

Na starcie pakować się w chwilówki to trochę nie fajnie. Popytaj w banku Raiffeisen o limit kredytowy dla firm, który pomoże na bieżące finansowanie bieżącej działalności. Starać się o niego można po pół roku działalności.
monisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » N cze 24, 2018 11:35 pm

Ja ostatnio skorzystałam z kredytu w https://kredyt123.pl/. Znalazłam tam ofertę która spełniła wszystkie moje warunki. Dogodne raty, mało formalności, szybką decyzję i doświadczonych doradców.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez homtom » Śr sie 29, 2018 2:25 pm

No zależy o jakiej kwocie myślisz i też jaki termin spłaty miałby być. Bo ja akurat już kilka razy brałem pożyczkę od Kredyt1000. Tyle, że maksymalnie do chyba 3 tysięcy można pożyczyć. Ale za to warunki są bardzo dobre. RRSO niskie, a poza tym obsługa klienta jest bardzo miła, doświadczona i odpowiadają na każde pytanie. Także jak taką mniejszą kwotę to ja jak najbardziej polecam, ale jeżeli już jakaś większa kwota to akurat nie miałem do czynienia z innymi takimi firmami.
homtom
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez erme » Pn paź 22, 2018 9:49 am

emilka89 napisał(a):Witam! Planuję wzięcie pożyczki na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać pożyczkę ? Sprawdzałem opinie o pożyczkach i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Alior bank jak uważacie ?

Musisz sobie przekalkulować. Jesli wystarczy Ci oszczedności na założenie biznesu to nie bierz pożyczki. Jeśli jednak uznasz, ze coś takiego Ci się przyda to bierz. Wiele firm pada na początku własnie z powodu niedofinansowania
http://brief.pl/artykul,4095,brak_budze ... rodki.html

Nawet jeśli jest dobry pomysł, ale nie mamy kasy na jego realizację to nie będzie miał sensu. Masz wiele mozliwosci uzyskania pieniędzy
dotacje z unii europejskiej
dotacja z urzędu skarbowego
pożyczki w bankach
oraz pożyczki w firmach prywatnych ( wiele firm prywatnych powstaje z dedykacją właśnie dla nowych firm)
erme
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Babskie sprawy