Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Postprzez agawa » Wt sty 16, 2018 3:45 pm

Cześć! Planuję w tym roku otwarcie własnego gabinetu odnowy i medycyny estetycznej. Będę wykonywać też zabieg osocza bogatopłytkowego, bo uważam, że wiele Pań ceni sobie ten zabieg. Muszę zakupić tylko zestawy do osocza bogatopłytkowego. Czy znacie jakiś sklep, gdzie można zakupić tego typu rzeczy niezbędne do pracy?
agawa
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Postprzez emilka89 » Pn sty 22, 2018 1:26 pm

wiesz co zerknij sobie na ofertę hurtowni kosmetycznej Mimari. Ja też prowadzę salon kosmetyczny i właśnie tu się zaopatruję. Dostaniesz tam nie tylko półprodukty ale też sprzęt czy meble, które idealnie sprawdzą się w gabinecie. Warto zadbać o najwyższą jakość produktów bo z doświadczenia wiem, ze klientki zwracają na to bardzo dużą uwagę.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez FranczeskaWil » Pn sty 22, 2018 10:10 pm

Na pewno będziesz też musiała postawić na praktyczne i eleganckie meble takie jak krzesła, fotele, kanapy itp. W takich miejscach na pewno musicie postawić na porządne wyposażenie. Może poszukasz takich rzeczy w sklepie meblowym tntoffice - proponują oni bardzo szeroki wybór mebli firmowych dla praktycznie każdego rodzaju biznesu
FranczeskaWil
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Śr kwi 25, 2018 7:30 pm

Poza meblami czy kosmetykami warto taki gabinet odpowiednio oznaczyć. W zależności od tego gdzie znajduje się firma można kupić takie tabliczki na dzrwi biurowe z nazwą firmy i jej adresem/nr telefonu http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html. Z doświadczenia wiem, że odpowiednie oznaczenie jest mega ważne bo sprawia, że klienci nie mają problemu by do nas trafić :) A różnie z tym bywa szczególnie, gdy lokal mieści się w budynku, gdzie swoje siedziby ma kilka firm.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez eleonorka3 » Pt cze 01, 2018 9:53 am

Dla mnie profesjonalny gabinet powinien dbać nie tylko o naszą urodę ale i zdrowie, dlatego ja chodzę do takiego gdzie posiadają odpowiednie filtry http://www.filtrybofa.com - to bardzo wazna sprawa w gabinecie. Bo te wszystkie opary i pyły które powstaja potem nam się w płucach zatrzymują
eleonorka3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kk001 » N lip 08, 2018 6:20 pm

Wyposażenie to bardzo ważny aspekt.Warto mieć również na uwadze zabiegi. Popatrz na ta strona .Ja za jej pośrednictwem zakupiłam potrzebne sprzęty do mezoterapii, modelowania twarzy nitkami i wiele innych. Bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia
kk001
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez vizzka » Pt wrz 14, 2018 1:07 pm

A znacie hurtownię MIamri ? Ja prowadzę salon kosmetyczny od kilku dobrych lat i to własnie tam zamawia urządzenia czy kosmetyki. Bardzo kompleksowa oferta, dobre ceny i szybka realizacja zamówień. Ostatnio udało mi się na przykład kupić w dobrej cenie nowoczesny laser diodowy Coolite Pro. Trzeba podążać za potrzebami klientów prawda ? A depilacja laserowa to wciąż zabieg, który cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.
vizzka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Mamy pracujące