Własny biznes? jak rozkręcić?

Re: Własny biznes? jak rozkręcić?

Postprzez mamalinka » Pn maja 21, 2018 11:52 am

Też mi się wydaję, że reklama jest najważniejsza. Przy czym nie można zapomnieć o tym, żeby możliwie jak najczęściej spotykać się z klientami i bezpośrednio promować produkty/usługi. Można hostessy z Warszawy wynająć na targi: essentialmodels.pl/nasze-twarze/ i na odpowiednio przygotowanym stoisku prezentować zalety Waszej firmy. Co o tym myślicie?
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez anna3225 » Pn maja 21, 2018 4:37 pm

Witam Was Kochane Mamusie, jestem mamą dwulatka również pracującą choć pracuję tylko dorywczo, ponieważ jest to biznes mojego męża.
Tak się składa, że firma męża prosperuje dość dobrze i mąż otwiera drugą firmę tym razem jednak na mnie.Chciałabym jednak zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe i ulokować część swoich pieniędzy wybierając jakąś bezpieczną formę gromadzenia swojego kapitału poprzez wybór np.jakiegoś z produktów oszczędnościowych.Znalazłam w internecie bardzo interesującą ofertę z różnymi wariantami firma się nazywa Open Life https://www.openlife.pl/produkty/ Być może wybiorę jakąś formę ubezpieczenia połączoną z oszczędzaniem.
Czy macie jakiejś doświadczenie z tą firma ubezpieczeniową?Chciałabym mieć pewność,że dokonałam dobrego wyboru właśnie podpierając się opiniami innych ludzi. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
anna3225
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Angela » So cze 09, 2018 12:37 pm

Właśnie rozkręcam swój biznes i mam spotkanie z kontrahentem. Najpierw chciałam zaprosić go na obiad do domu, lecz później stwierdziłam, że wybiorę do tego celu jakiś elegancki lokal. Brat poradził mi, aby to była Restauracja Akademia, bo panuje tam sprzyjająca atmosfera do załatwiania interesów. W Warszawie podobno żadne inne miejsce tak nie integruje przedsiębiorców. Chyba więc warto tam podpisać umowę :)
Angela
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nelika » Pt cze 15, 2018 8:40 am

a coś takiego https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ? Obecnie inwestowanie w influencerów jest mocno opłacalne, szczególnie dla każdego sklepu internetowego. Wydaje mi się, że to może być wasz strzał w dziesiątkę.Spróbujecie oddać akcje reklamy swoich produktów, firmie zewnętrznej-agencji reklamowej.
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Mamy pracujące