Własny biznes? jak rozkręcić?

Re: Własny biznes? jak rozkręcić?

Postprzez Oktawka » Pn maja 22, 2017 7:29 pm

Własny biznes to świetna opcja jeśli chcemy się realizować i mamy dobry pomysł na biznes ale nie dla każdego dobra, bo nie każdy ma odpowiedni charakter do tego, żeby mieć zmysł planowania, liczenia, nawiązywania kontaktów itd. Warto na początku zainwestować w dobre szkolenia szczególnie z prezentacji biznesowych, żeby nauczyć się pozyskiwać partnerów, nawiązać relacje czy zdobyć fundusze na realizację naszych planów. Do tego trzeba mieć dobry biznes plan i konsekwentnie się go trzymać.
Oktawka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Toeireknij » Śr maja 31, 2017 3:28 am

Jest dużo przeróżnych opcji jak do tego podejść. Ja polecam zainwestować w oprogramowanie dla firm jak takie od Sente. Posiadanie odpowiedniego oprogramowania naprawdę może zmienić wszystko
Toeireknij
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez andrzejewskim » Pt cze 23, 2017 1:11 pm

myślę że obecnie cały czas najskuteczniejsze są kampanie e-mail marketingowe - ilość skrzynek pocztowych cały czas rośnie a nie maleje.
Również reklama w google samym - my mamy małą kwiaciarnię we wrocławiu w pobliżu rynku i dla nas takie pozycjonowanie stron jest jak zbawienie. Bo nasz biznes lokalny może dzieki temu konkurowac z duzymi sprzedawcami kwiatow.

Rownież reklama na facebook to dobry krok na zapoznanie klientów potencjalnych z nasza marką/ biznesem.
andrzejewskim
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez olsa99 » Cz cze 29, 2017 11:17 am

Praca w domu to nic trudnego, a w wielu przypadkach coś zbawiennego :) Można to robić dzięki internetowi oczywiście. Wykorzystuje się to tego np. swoje blogi czy kanały na youtube umieszczając na nich reklamy. Nie jest to nic trudnego, wystarczy zapisać się do sieci afilacyjnej MyLead i wybrać odpowiedni program partnerski, później już tylko dbać o swojego bloga.
olsa99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Oktawka » Wt lip 04, 2017 10:25 pm

Toeireknij napisał(a):Jest dużo przeróżnych opcji jak do tego podejść. Ja polecam zainwestować w oprogramowanie dla firm jak takie od Sente. Posiadanie odpowiedniego oprogramowania naprawdę może zmienić wszystko

Branża IT jest super, jeśli ktoś ma kompetencje. Warto pójść także w startupy, jeśli ktoś ma zmysł i smykałkę do biznesu, ale w branży startupów to już prezentacja biznesowa musi być wyćwiczona na błysk.
Oktawka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Ekimi » Cz paź 05, 2017 8:53 pm

Moim zdaniem, żeby rozkręcić własny biznes potrzebne są 2 rzeczy. Dobra reklama i opinie klientów oraz urządzenia dla firmy najlepszej jakości. O ile o reklamę można zadbać samemu, to w kwestii urządzeń warto zaufać doświadczonym firmom jak na praykład vekamaf. Podobno to bardzo dobra firma i niedługo osobiście zamierzam rozpocząć z nimi współpracę!
Ekimi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Brayank9 » Wt sty 16, 2018 8:22 pm

Może nawet już na początku warto postawić na innowacyjne rozwiązania w biznesie. Dzięki temu będziecie mogli już na starcie włączyć najwyższe obroty :) Firma sidgroup oferuje najnowocześniejsze rozwiazania informatyczne dla biznesu takie jak oprogramowania i systemy automatyzujące pracę na wielu szczeblach. Może warto się tym zainteresować?
Brayank9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bierendaa » Wt sty 16, 2018 9:17 pm

Rzeczywiście takie systemy potrafią zaoszczędzić wiele czasu w każdej firmie. U nas wprowadzili ostatnio system od https://nav24.pl/navo365/ i spisuje się znakomicie. Z jednego miejsca wygodnie można zarządzać całą firmą. Dokładniej to kwestiami marketingowymi, logistycznymi, sprzedażowymi i jeszcze wieloma innymi. Obieg informacji w firmie jest dużo łatwiejszy
bierendaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » So lut 17, 2018 1:12 pm

Często firmy zmagają się z problemami finansowymi, szukają sposobów na oszczędzanie. Jak wiadomo jest ich wiele, ale w jaki sposób oszczędzać aby jednocześnie zachować wysoki poziom jakości produktów lub usług? Bardzo spodobał mi się artykuł na stronie https://inewi.pl/Blog/gdzie-szukac-oszc ... a-jakosci- gdzie ciekawie piszą na ten temat. Może zainspiruje również Was.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez kamila99 » Cz maja 17, 2018 6:14 pm

Ja wychodzę z założenia, że w obecnych czasach najważniejszą i kluczową rolę odgrywa dobra reklama. Dlatego podstawą jest skorzystanie z usług dobrej agencji marketingowej, której działania będą skuteczne. Sama myślę nad skorzystaniem z oferty od https://fabrykamarketingu.pl/promocja-a ... mobilnych/ . Myślę o tej firmie, dlatego że posiadają największe doświadczenie i są szeroko polecani.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mamy pracujące