Studia + praca + dziecko?

Re: Studia + praca + dziecko?

Postprzez emilka89 » Śr lut 22, 2017 3:11 pm

Jeśli szukacie fajnych kierunków na studia, to może zainteresuje was wydział charakteryzacji i wizażu. W Dziewulskich trwają aktualnie nabory, więc warto w razie czego zapoznać się z ich ofertą. Lekcje startują w kwietniu, więc już nie dużo czasu zostało.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez micraka » Wt lis 14, 2017 10:05 am

Kochane nie wiem czy polaczycie te 3 rzeczy ale 2 na pewno się da i to lekko. Nie wiem czy tak łatwo będzie Wam poradzić sobie na studiach dziennych ale możecie przecież wybrać się na studia zaoczne, ewentualnie do studium.
Atut ma wiele konkretnych kierunków zaocznie/ Na przykład na cukiernika albo na technika kosmetycznego
micraka
Mamuśka

Postprzez gosiakraw » Cz gru 07, 2017 1:35 pm

Wydaje mi się, że to będzie naprawdę trudne zadanie - przynajmniej na początku, po jakimś czasie pewnie złapiesz ten rytm i po prostu przyzwyczaisz się do takiego trybu życia :) Ja po ciąży postanowiłam poszukać nowej posady, zależało mi na elastycznym czasie pracy. Świetną znalazłam na JOBS, może warto przejrzeć jeszcze inne oferty? A nuż, któryś z pracodawców zaproponuje Ci lepsze warunki niż dotychczas :)
gosiakraw
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Hannna » Wt sty 09, 2018 10:56 am

Spróbuj tryb niestacjonarny:) Powinnaś dać radę:) Ja tak studiowałam i tez już wtedy miałam dziecko i prace. Co prawda nie było lekko ale jakoś sobie poradziłam. Jedynie co to musiałam liczyć na pomoc w napisaniu pracy magisterskiej, udało m i się wybrać profesjonalistów :) Napisali moją prace zgodnie z tematem i na czas. Polecam szczególnie tym którzy jednak nie mają zbytnio czasu na pisanie:)
Hannna
Mamuśka

Pochwały: 6

Postprzez astka » Pn mar 26, 2018 2:32 pm

Da sie to zgrać. Ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze potrzebna bedzie pomoc w postaci mamy oraz partnera. Po drugie o ile studia plus dziecko łatwo jest ze soba połączyć, to problem może być z dodaniem do tego pracy. Tych 3 rzeczy nie da się ze sobą dobrze zgrac. No chyba,ze coś sobie olejesz.Nie olewałabym swojego dziecka, ponieważ można ominąć najpiękniejszy okres. Patrzenie jak rośnie i jak uczy się nowych rzeczy.
Jeśli chcesz sobie dodatkowo dorobić spróbuj swoich sił jako konsultantka kosmetyczna Oriflame - na stronie można zamówić sobie za darmo materiały promocyjne oraz katalog. W firmie Oriflame.
astka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Poprzednia strona

Powrót do Mamy pracujące