''Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus'', czyli skomplikowane relacje damsko - męskie

''Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus'', czyli skomplikowane relacje damsko - męskie

Postprzez Marcheweczka© » N wrz 09, 2012 9:41 am

[ img ]

Dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje,ale czy wszyscy faceci sa tacy sami??Jak rozmawiam z roznymi kobietami na temat ich zwiazkow to wszystkie mamy podobne problemy.Ja nie wiem czy faceci maja charaktery na jendo kopyto odwalone.Tylko praca,kasa i tak w kolko a gdzie w tym wszystkim jestesmy MY?Wczoraj mialam pogadanke nieprzyjemna z mezem,ktory sobie o tydzien wydluzyl pobyt w pracy i nawet laskawie mnie o tym niepoinformowal.Normalnie czuje,ze zaraz szlak mnie trafi. :sciana: Zrobilam dym i powiedzialam,ze sie nie zgadzam na takie zycie.Ja jestem wyrozumiala jesli chodzi o jego prace,naprawde nie jedna kobieta juz by zrezygnowala,ale sa jakies granice.

Autor postu otrzymał pochwałę
Marcheweczka©
Moderator
Moderator

Zdjęcia: 0
Pochwały: 88

Re: ''Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus'', czyli skomplikowane relacje damsko - męskie

Postprzez sawi » N wrz 09, 2012 10:30 am

nie dziwie się że zagotowałaś się
co jak co ale takie decyzje powinien konsultować z Tobą
sawi
Moderator
Moderator

Pochwały: 52

Re: ''Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus'', czyli skomplikowane relacje damsko - męskie

Postprzez Horte » N wrz 09, 2012 10:54 am

Cobraczek nie tylko ty masz u mnie jest tak samo u mojego tez tylko sie praca liczy wczoraj zrobiłam dym ale konkretny zobaczymy czy to coś da :przerażony:
Horte
Mamuśka

Pochwały: 17

Postprzez darkangel » N wrz 09, 2012 9:32 pm

Wiesz, przede wszystkim różnimy się budową mózgu i tu już naukowo udowodnione, że te różnice powodują odmienność naszego postrzegania, myślenia, zachowania i wykonywania różnych rzeczy. I tu bym powiedziała że w stwierdzeniu, że mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus, coś jest! I to nie odnośnie jednego faceta lecz całego gatunku męskiego :haha:
Mam trochę fajnych książeczkę Alana i Barbary Pease z serii "Dlaczego mężczyźni... , a kobiety...." I powiem wam że tam trochę textów z humorkiem, ale sporo w nich jest prawdy o różnicach damsko-męskich :zab:

-- N wrz 09, 2012 7:32 pm --

Horte napisał(a):Cobraczek nie tylko ty masz u mnie jest tak samo u mojego tez tylko sie praca liczy wczoraj zrobiłam dym ale konkretny zobaczymy czy to coś da :przerażony:

Horte daj znać czy już lepiej u Was?
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez efcia84 » Wt wrz 11, 2012 11:11 pm

bursztynku, znam tę serię i polecam :) warto zagłębić się w lekturę i w to czym się różnimy i dlaczego. Polecam bo naprawdę warto ;)
efcia84
Mamuśka

Pochwały: 11

Postprzez darkangel » Cz wrz 13, 2012 3:09 am

darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez Marcheweczka© » Cz wrz 13, 2012 11:52 am

Ha bo faceci dorastaja do 6 roku zycia...Pozniej juz tylko rosna ;!: :no tak:
Marcheweczka©
Moderator
Moderator

Pochwały: 88

Postprzez efcia84 » Pt wrz 14, 2012 3:36 pm

ha ha ha Cobraczku :haha:
efcia84
Mamuśka

Postprzez darkangel » Pt wrz 14, 2012 7:41 pm

A ja tam słyszałam, że później zaczynają dojrzewać.. chyba w szkole na biologii... :zab:
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez efcia84 » Wt wrz 18, 2012 11:14 am

bursztynek80 napisał(a):A ja tam słyszałam, że później zaczynają dojrzewać.. chyba w szkole na biologii... :zab:

no coś tam takiego było :haha:
efcia84
Mamuśka

Następna strona

Powrót do Problemy rodzinne