Gdzie na urlop/ wakacje ??

ciekawe miejsca, polecane do zwiedzania zarówno dla dorosłych jak i dzieci ;-)

Re: Gdzie na urlop/ wakacje ??

Postprzez dana78 » Cz mar 09, 2017 11:17 pm

Moim zdaniem super miejscami są góry i nasze Morze Polskie. Już oglądam jakieś ciekawe miejsca na wyjazd, bo na ostatnią chwilę to ciężko znaleźć coś fajnego. Taka majówka w Jastrzębiej Górze mogła by być ciekawa w Pensjonacie Sympatik. Bardzo fajne miejsce z dużą ilością miejsc noclegowych. Dodatkowo mają fajne ceny w maju bo już od 40zł w tym dzieci do 3 lat śpiące z rodzicami za darmo. Obiady i śniadania możliwe do wykupienia. Wiele w okolicy atrakcji i blisko Morza, aby móc pooddychać jodem na zdrowie.
dana78
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Alex » Pt mar 10, 2017 8:43 am

My jedziemy z rodzinką na hel :) w lipcu na 2 tygodnie!
Alex
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So mar 11, 2017 12:28 am

Alex, a macie tam jakąś sprawdzoną miejscówkę, gdzie się zatrzymujesz? My co roku jeździmy do Karwii, pokochaliśmy to miejsce, jest cudowna szeroka plaża i płytkie morze daleko wgłąb, wspaniałe miejsce dla dzieci. I to zawsze na przełomie lipca i sierpnia. Już od stycznia myślę o urlopie. Nie mogę się doczekać wakacji. :lezak:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez ninajot » Śr kwi 05, 2017 6:05 pm

W tym roku znajomi namówili nas na rodzinną majówkę w Primavera w Jastrzębiej Górze. Na zbliżającą się majówkę przygotowali specjalną ofertę i moim zdaniem porównując ją z innymi ofertami ta jest naprawdę konkurencyjna. Obiekt jest oddalony od morza tylko około 100 metrów więc lokalizacja super, a to ważne gdy jedzie się z małymi dziećmi :) Ja już nie mogę się doczekać :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Mistle » Wt cze 13, 2017 8:30 pm

@dana78 Jastrzębia Góra jest super. My się wybieramy do Primavera na rodzinne wakacje. Zarezerwowałam dla całej rodziny pobyt w ramach pakietu https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... orze-2017/ . Sa w nim noclegi, wyżywienie oraz zajęcia sportowe i rozrywka dla całej rodziny. Szukałam własnie takich wczasów zorganizowanych. Jeśli nie dopisze pogoda to spędzimy świetnie czas korzystając z zabaw zorganizowanych na miejscu.
Mistle
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » Cz cze 15, 2017 8:16 pm

Pojechałabym do Chorwacji, ale trochę przeraża mnie organizacja i załatwianie wszystkich spraw... hmm :przerażony:
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez paola79 » Pn sie 21, 2017 10:27 am

Wypocznę dopiero w listopadzie, więc jeszcze brak konkretnego planu :) ale myślę, że może polecę do Nantes. Słyszałam, że to bardzo fajne miejsce, na fotkach prezentuje się ciekawie, no i nie byłam tam, a lubię poznawać nowe zakątki. Uwielbiam Francję. Z usług biura podróży chyba nie skorzystam, ale może poszukam już połączeń w dobrych cenach, bo potem na ostatnią chwilę może być to trudne. Trafiłam na taką propozycję ostatnio, chyba rozsądna, ale poszukam jeszcze.
paola79
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Pt wrz 01, 2017 1:24 pm

My w tym roku nie byliśmy na wakacjach ale planujemy we wrześniu i październiku kilka wyjazdów weekendowych. Szukałam dobrej oferty noclegu w Szczecinie i wpadł mi w oko Hotel Dana. Położony w ścisłym centrum miasta, świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta. Dodatkowo komfortowe apartamenty, podobno smaczna kuchnia i SPA na miejscu. Czego chcieć więcej :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez micraka » Wt wrz 05, 2017 8:49 am

Byłam raz nad morzem jesienią i powiem Wam,e faktycznie jest fajnie:
mniej turystów
lepsze ceny
można wypocząć :)
Jesli chodzi o noclegi to najwygodniejsza opcja noclegowa to wynajecie sobie mieszkania nad morzem: https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/2/0 - kuchnia, większa przestrzeń. No i jeśli jedzie się rodziną to jest o wiele taniej w przeliczeniu na osobę.
micraka
Mamuśka

Postprzez bobo » Śr paź 11, 2017 10:15 am

Ja od kilku lat planuję wyjazdy zagraniczne ze względu na pogodę. Wybieram w internecie na stronach biur podróży kierunek ,jest to na ogół Grecja lub Włochy oraz hotel .Terminy dobieram tak aby było to przed sezonem a więc maj-czerwiec lub wrzesień - październik Jak zbliża się zaplanowany termin to czekam na promocje a są bardzo atrakcyjne. Później kupuję polisę turystyczną https://tueuropa.pl/travel-world.htm i udaję się na zasłużony odpoczynek. Pogoda piękna ,urocze krajobrazy a do tego wyśmienite wyżywienie. :slonko:
bobo
Mamuśka

Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Podróże kształcą