Gdzie na urlop/ wakacje ??

ciekawe miejsca, polecane do zwiedzania zarówno dla dorosłych jak i dzieci ;-)

Re: Gdzie na urlop/ wakacje ??

Postprzez mammamia » Pt paź 14, 2016 3:07 pm

My jeździmy za granicę. Szkoda nam urlopu na spędzanie go w deszczu.
mammamia
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez higher44 » Śr paź 19, 2016 11:56 pm

Dokładnie wolę dołożyć wcale drożej nie wychodzi i jechać za granicę i cieszyć się pogodą
higher44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bobik » Cz paź 27, 2016 10:24 pm

Ja też wychodzę z założenia, ze lepiej trochę dołożyć i wyjechać za granicę, rozumiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić, nam się raczej co roku udaje, zresztą nie oszukujmy się - dwutygodniowy pobyt nad polskim morzem w sezonie to też absolutnie nie jest tani interes. Ja staram się żeby urlop był dla nas absolutną odskocznią, żeby było egzotycznie i żebyśmy mogli być pewni, że trafi nam się dobra pogoda. Już ustaliliśmy, że w przyszłym roku odpoczywamy w Malezji, znaleźliśmy fajną ofertę na http://www.um24.pl/wypoczynek/malezja i zaczynamy odkładać pieniądze :) Pojedziemy we wrześniu/październiku, żeby uciec przed polską jesienią :) W wakacje przecież można łapać słońce u nas :)
bobik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Pt paź 28, 2016 4:21 pm

Wszystko zależy od tego jakie macie oczekiwania Jedna osoba woli wypoczywać na plaży za granicą. Druga osoba woli sobie śmigać na nartach. Sama jestem bardzo aktywna, tak wiec nie przepadam za plażowaniem. Wolę o wiele bardziej korzystać z zimowych sportów. Już zaplanowaliśmy sobie w tym roku ferie. Jedziemy do Polanicy w Górach Stołowych. Na wakacjah spędziliśmy tam kilka dni, teraz zobaczymy co miejscowośc ma do zaoferowania zimą ( czytałam jednak informacje w sieci i ludzie sobie chwalą....).
Mogę Wam również polecić ten apartament: https://apartamentzogrodem.pl/ - bardzo wygodny nocleg w okolicy Praktycznie samo centrum, obok parku zdrojowego.
astka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez Rysia » Pn sty 23, 2017 11:26 am

A my stwierdziliśmy,że niedługo sobie zrobimy przerwę od wszystkiego i na kilka dni ulokujemy się pod Warszawą w http://www.groman.pl/pl/ Już zarezerwowaliśmy pokój. Ostatnio żyliśmy tylko pracą i obowiązkami i nie mieliśmy czasu dla siebie, a kiedyś ciągle gdzieś razem wychodziliśmy. Cale szczęście mój mąż ma duszę romantyka i wszystko zaplanował. Już odliczam dni, jeszcze kilka zostało. <3 :)
Rysia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Pt sty 27, 2017 5:38 pm

Mi znajoma gorąco polecała wyjazd na Mazury :) Z tego co opowiadała są tam niesamowite widoki, a do tego można także przepłynąc się jachtem. Sama miała okazję zrobić to http://czarter4u.pl/jachty/antila-26.html :) Powiedziała, że jest to niesamowite przeżycie. Chyba następne wakacje musze zaplanować tam!
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez fiona45 » Cz lut 09, 2017 10:36 pm

Może pomyśl o feriach nad morzem. Teraz tam jest dużo jodu. Wiele ciekawych propozycji godnych uwagi mają na: www[dot]rosevia[dot]pl/ferie_2017 . Cały pakiet dla całej rodziny na świetny wypoczynek. Ja sama bym się przejechała tylko nasze ferie już się powoli kończą.
fiona45
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nelika » Wt lut 14, 2017 9:36 pm

Zawsze jeździliśmy z mężem za granice, ale w tym roku chcemy urlop spędzić w Polsce. W głowie mamy trzy rejony Polski, mianowicie chodzi mi o morze, mazury oraz góry. Jeśli nad morze to do Łeby, gdybyśmy wybrali mazury to Szczytno, a jeżeli zdecydowalibyśmy się na góry to pojechalibyśmy do Białki Tatrzańskiej. Najbardziej jestem za tą ostatnią opcją, ponieważ chciałam się zrelaksować w terma bania. Na szczęście do wakacji jeszcze jest trochę czasu, więc mamy czas na przemyślenia.
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kassanni22 » So lut 25, 2017 8:56 am

Szukacie bardzo dobrego miejsca na wypoczynek w Łodzi i sami nie wiecie która oferta hotelu jest najlepsza ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą SPA k. Łodzi, na terenie Stacji Nowa Gdynia, to niesamowite miejsce w Łodzi które gwarantuje wam najwyższą jakość noclegu w tym regionie Polski! Ja z żoną bardzo miło wspominamy pobyt, czuliśmy się dopieszczeni, więc na pewno tam wrócimy.
kassanni22
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So lut 25, 2017 6:02 pm

mammamia napisał(a):My jeździmy za granicę. Szkoda nam urlopu na spędzanie go w deszczu.

a dokąd dokładnie, macie jakieś sprawdzone miejscówki ?

-- So lut 25, 2017 4:04 pm --

my jak co roku i w tym jedziemy do Karwi, mam tylko nadzieje ze pogoda dopasuje idealnie :)
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Podróże kształcą