Gdzie na urlop/ wakacje ??

ciekawe miejsca, polecane do zwiedzania zarówno dla dorosłych jak i dzieci ;-)

Re: Gdzie na urlop/ wakacje ??

Postprzez maja1 » Cz paź 19, 2017 10:02 am

Ja też z dużym wyprzedzeniem planuję wakacje i nieraz już na początku roku mam wykupione wakacje na lipiec, czy sierpień. Korzystałam kilka razy z oferty biura podróży Damar. Bylam z nimi w Grecji i Hiszpanii. Oba wypady były super i wspominam je bardzo miło. Teraz rozglądam się też za jakąś wycieczką ze zwiedzaniem.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez Zolperlnijdak » Pn lis 20, 2017 2:28 am

Ja nadal jeszcze planuje rejs życia poprzez Tanie rejsowanie. Pewnie w tym roku już to się nie uda(trochę za późno) ale na następne wakacje jak najbardziej!
Zolperlnijdak
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gosiakraw » Śr gru 13, 2017 2:50 pm

A my z mężem ostanio podróżujemy po Polsce, za granicę wyjeżdżamy już naprawdę rzadko :) Niedawno odwiedziliśmy Śląsk - naprawdę ciekawy region, który zdecydowanie warto zobaczyć. Najlepiej zatrzymać się w Katowicach, tam najbardziej mi się podobało :) Udało nam się tam znaleźć bardzo fajny hostel - Mariacka13. Genialnie zlokalizowany, bo w samym centrum miasta, więc do największych atrakcji mieliśmy rzut beretem
gosiakraw
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez karina88 » Pt lut 23, 2018 9:38 pm

A macie już zaplanowane urlopy na 2018 rok? Bo niby do wakacji kawał czasu ale ja pomyślałam jednak, że potem ceny mogą zacząć solidnie szybować w górę i wolałam już teraz coś zarezerwować sobie, chcieliśmy jechać za granicę bo gwarancja pogody jest dla mnie bardzo ważna, no i z Itaki fajna opcja wyjazdu się trafiła bo do Grecji w dobrej cenie opcję all inclusive znaleźliśmy
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Florenty345 » Cz mar 01, 2018 8:32 pm

Jeśli nie wiecie gdzie się wybrać na wakacje to polecam Indonezje. Moim zdaniem jest to bardzo piękne miejsce w którym każdy odpocznie.
Florenty345
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Pn mar 12, 2018 11:07 am

Proponowałabym Władysławowo. Dla dzieci jest tam wiele atrakcji:
latarnia morska
ocean park
wieża widokowa
muzeum motyli
promenada światowida
magiczny zawrót głowy

Plaze również super. Jesli planowałybyście poszukać tam noclegów to dobrze jest zajrzeć sobie na stronę apartamentów Sun&Snow. Jest tam wiele mieszkań do wynajęcia w dobrej lokalizacji ( mieszkania praktycznie w centrum miejscowości i z dobrym dojściem do plaży).Cenowo taniej niz hotele i to znacznie.
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez kamila99 » Pt kwi 06, 2018 10:55 am

Ja myślałam o południowej Polsce. Znalazłam nawet świetne noclegi w Zachełmie, w Karkonoszach. Zobaczcie sami zdjęcia na stronie http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/ . Robi wrażenie, prawda? Właśnie takiej ciszy, natury i spokoju potrzebuję wraz z moją rodziną. Ceny za nocleg są bardzo atrakcyjne, więc każdy z nas bez wahania może sobie pozwolić na taki wyjazd. Urokliwe miejsce, prawda?
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez orbit10 » N kwi 15, 2018 4:55 am

My jedziemy nad morze, ale nie wiemy jeszcze gdzie będziemy nocować. Ja bardzo chciałabym nocować w jakimś hotelu w Gdyni a mój mąż woli Gdańsk. Genialną ofertę zarówno pod względem standardu jak pod względem ceny znalazłam tutaj http://www.dhapartamenty.pl/, ale jeszcze muszę przekonać do tego mojego męża, który z niewiadomego mi powodu uparł się na hotel w Gdańsku.
orbit10
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Postprzez Florenty345 » Pn kwi 23, 2018 5:32 pm

Koniecznie Indonezja. Obserwuję blog https://duabenua.com/pl/ gdzie można poczytać wiele ciekawostek na temat tego kraju a zdjęcia są niesamowite. Marzy mi się poznac nowe kultury, dzikie plemiona i przyrodę. Myślę,że to będzie wyprawa mojego życia :cool:
Florenty345
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Śr maja 16, 2018 1:22 pm

CytujZgłoś nadużycie
Takie wakacje językowe to super sprawa, niemniej mozna je zaplanować jedynie ze starszym dzieckiem.

Jeśli planowałybyście wycieczke za granicę to dobrze jest zastanowic się nad Disneylandem. Szczególnie,że w dobie obecnych tanich biletów można taki wyjazd zaplanować w naprawde niskiej cenie

Kilka informacji jak zaplanować niedrogą wycieczkę do Paryża znajduje się na stronie http://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne-inf ... -do-paryza
micraka
Mamuśka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Podróże kształcą