Gdzie warto pojechać - dla najmłodszych

ciekawe miejsca, polecane do zwiedzania zarówno dla dorosłych jak i dzieci ;-)

Podróżujecie z dziećmi

A. Tak
2
50%
B. Nie
0
Brak głosów
C. Nie mam zdania
0
Brak głosów
D. Wolę wycieczki zagraniczne
1
25%
E. Uwielbiam podróże po Polsce
1
25%
F. Podróże mnie nie interesują.
0
Brak głosów
G. Nie mam dzieci.
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

Jak sprawdzić biuro podróży?

Postprzez Diediaria » Wt lip 25, 2017 9:51 pm

Witajcie, w tym roku planuję pierwsze wakacje z moim dwuletnim synkiem. Mama poradziła mi, żebym przed wyjazdem dokładnie sprawdziła biuro podróży. Szukając potrzebnych informacji, trafiłam na stronę https://erif.pl/promocja/lista-zadluzonych/ i przeczytałam, że firmę zawsze warto zweryfikować w big — na pewno skorzystam z tej opcji. Szukam jednak jeszcze innych wskazówek. Może macie jakieś sprawdzone metody na weryfikację organizatora?
Diediaria
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Gdzie warto pojechać - dla najmłodszych

Postprzez darkangel » Wt sie 01, 2017 1:32 pm

Marcheweczka© napisał(a):
Darkangel >>> Oto lista miejsc, gdzie warto pojechać z naszymi najmłodszymi, by dobrze się bawiły :mama_maluszki: Opisujcie jakieś ciekawe miejsca :zab: takie, gdzie byliście, które was zachwyciły, zauroczyły czymś, które z jakiegoś powodu sa wyjątkowe, w których wasze dzieci wyjątkowo się bawiły, dlaczego chcecie je polecić, co w nich wartego zobaczenia i wtedy będziemy uzupełniać tę naszą listę. :dzieki: No to do dzieła, let's go!

1) Bałtów - Park Jurajski, Zwierzyniec, Park Rozrywki
2) Rabka-Zdrój - Rabkoland (Rodzinny Park Rozrywki)
3) Trojanów - Farma Iluzji
4) Andrychów - Park Miniatur
5) Jarnołtówek - Park Linowy
6) Opole - Smocza Jama
7) Bierkowice - Muzeum Wsi Opolskiej
8) Opole - Zoolandia
9) Pogorzelica - Kolejka Wąskotorowa
10) Bałtów - atrakcje
11) Morze Bałtyckie - atrakcje
12) Pieniny - atrakcje
13) Roztocze - atrakcje

:zaglada:

Wiele atrakcji czeka na Was w Bałtowie, pokrótce je Wam przedstawię: :wariat:
1) Park Jurajski JuraPark
2) Zwierzyniec Bałtowski Dolny i Górny
3) Kolejka Rollercoaster
4) Sabathówka
5) Spływy Kamienną: spływ kajakami i tratwami
6) Cinema 5D Kino Emocji
7) Park Rozrywki
8) Kraina Koni
9) Prehistoryczne Oceanarium
10) Kamienne Oko
11) Szwajcaria Bałtowska - sezonowo
12) Wioska Świętego Mikołaja - sezonowo

Obecnie od 30 czerwca do 1 lipca - Off-road!

Nad Morzem Polskim:
Fokarium na Helu
Aqua Park w Redzie
ZOO w Gdyńskiej Oliwie
Gdańsk > Neptun
Opera i Molo w Sopocie
Westerplatte
Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze
Ocean Park we Władysławowie
Dar Pomorza
I ogolnie kaszuby są urokliwe i jest co podziwiać od szlaku latarnii morskich po lunaparki gdzie mozna szaleć "po godzinach"

Na wycieczki wszelkiego rodzaju,wypady ze znajomymi zapraszam na nasze piekne Roztocze :happy:

http://www.roztocze.com/

Osobiście kocham Zwierzyniec i kiedys tam bede mieszkac ;-)

Kosciolek na wodzie i inne atrakcje czekaja do obejrzenia :cool:

Parki Rozrywki typu:
> RABKOLAND
> ENERGYLANDIA
> TATRALANDIA
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez micraka » Cz wrz 28, 2017 7:20 am

Jesli miałabym polecic polskie morze to byłyby to:

Władysławowo - dobre ceny. masa atrakcji. Cała miejscowość również jest świetnie skomunikowana, tak wiec jeśli lubicie zwiedzać to będzie to bardzo dobra baza wypadowa.

Jastarnia - cudowna plaża.

Z zagranicznych kierunków polecam szczególnie Chorwację. Bezpieczny kraj, można pojechać samochodem. Na miejscu sporo Polaków, mozna się bez problemu dogadać nawet jeśli angielski u Was kuleje ;)
Noclegów możecie poszukać tutaj: https://www.blueapart.pl/ - na stronie mozna wynajać sobie mieszkanie w CHorwacji , jak również mają sporo mieszkanek nad morzem. Posiadanie własnej kuchni podczas wyjazdu z dzieciakami sama oceniam na mega plus.
micraka
Mamuśka

Postprzez maja1 » Cz paź 19, 2017 9:45 am

Zawsze jak wybieram hotel sprawdzam, czy są jakieś atrakcje dla dzieci, albo chociaż jakieś udogodnienia. Ostatnio wybraliśmy na wakacje hotel verde montana w kudowie zdroju, gdzie spędziliśmy naprawdę fajne wakacje. Jest tam basen, sauna, sala zabaw dla dzieci. W ogrodzie jest też nieduży plac zabaw, więc było super.
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez ninajot » Pn paź 30, 2017 5:10 pm

Możliwości jak widać jest wiele :) A czy są na sali rodziny, które lubią podróżować do Gdańska ? Jakieś 3 miesiące temu odwiedzieliśmy całą rodzinką to miasto ( 2 + 3 ) i wiadomo na początku za bardzo nie wiedzieliśmy jak zorganizować ten czas dzieciom żeby się nie nudziły. Szukając atrakcji trafiłam na serwis VisitGdansk - dzięki niemu trafiliśmy do ZOO i do narodowego muzeum morskiego. Nie było czasu na nudę :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez kamila99 » Pt kwi 13, 2018 8:25 am

A co sądzicie o Wrocławiu? Słyszałam, że wiele osób chwali sobie to miasto pod względem atrakcji. Między innymi Zoo czy Afrykarium. Ja już zaczęłam szukać noclegu dla naszej rodziny i chyba zdecyduję się na apartament http://www.kingsapartments.pl/ . Zdecydowanie wygrywa na tle innych noclegów dostępnych we Wrocławiu.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Śr maja 16, 2018 9:25 am

Dobrze zorganizować wakacje w miejscu gdzie mozecie czuć się dobrze Wy jak i Wasze maluchy W takim w którym są atrakcje dla najłodszych i największych. No i tam gdzie mozna sobie zorganizować czas nawet jak pogoda jest taka sobie. A jak wiadomo dzieci w czasie deszczu się nudzą :P

Weźcie pod uwagę nasze polskie piękne Sudety:
http://travelreporter.pl/artykul/130/To ... w,Sudetach

Na blogu jest przegląd kilku hoteli z basenem, do których warto wybrać się samodzielnie albo z dzieciakami. Wiele z nich posiada własny aquapark.
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez kamila99 » So maja 19, 2018 4:06 pm

Ja osobiście bardzo lubię teatr, na szczęście w moich dzieciach także dało się tę miłość zaszczepić. Przeglądam właśnie repertuar w https://teatrkomedia.pl/ , ale ciężko jest mi się na cokolwiek zdecydować. Może wy polecicie mi jakieś spektakl, który jest godny uwagi?
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nelika » Cz cze 21, 2018 4:36 pm

Może jakaś galeria sztuki wam się spodoba, może teatr w Warszawie https://teatrkomedia.pl/ będzie grał coś ciekawego. Sama nie wiem jak spędzać czas z mężem, a co dopiero z dziećmi. Jeszcze teraz wakacje się rozpoczęły, więc więcej atrakcji jest nam potrzebnych :) Mam nadzieję, że prócz teatru dla siebie i dla męża, znajdziemy również czas na wyjazd do aqua parku z dziećmi.
Nelika
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Podróże kształcą