Odchudzamy się, ćwiczymy i dyskusje prowadzimy!

(diety,ćwiczenia itp...)

Re: Odchudzamy się, ćwiczymy i dyskusje prowadzimy!

Postprzez jopek91 » Pn paź 24, 2016 7:40 pm

A co sądzicie o takich sposobach na odchudzanie jakie są opisane na stronie http://jakwreszcieschudnac.pl ? Moim zdaniem to trochę nierealne żeby tak szybko chudnąć i nic nie robić, same niby suplementy łykać. Ktoś mi polecił tę stronę. Co sądzicie? :zakrecony:
jopek91
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez WiolkaKlaman » Wt paź 25, 2016 8:20 am

Szybkie tracenie na wadze jest niezdrowe. To nic że schudniemy nawet 10 kg w miesiąc, jak za chwilę pojawi się efekt jo-jo i przybędzie 20kg. Odchudzać to się trzeba z głową- dieta ułożona przez dietetyka, ćwiczenia i nie odpuszczanie sobie :) Efekt powali na kolan :)
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez mamabear » Śr lis 16, 2016 1:10 pm

Ja ostatnio pierwszy raz czytałam o czymś takim jak twerkout, chodzi o coś takiego: http://wirtualnecentrumtreningowe.pl/trening/twerkout-najnowszy-kobiecy-trening-w-polsce/ podobno super trening, próbowała może któraś z Was albo widziała w ogóle takie ćwiczenia dostępne w jakimś klubie fitness?
mamabear
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Wt lis 22, 2016 11:19 am

Dokładnie. Nie powinnyśmy zbyt szybko tracić na wadze ponieważ nie jest to nic dobrego. Bardzo często pojawia sie efekt jojo czego sama jestem przykładem. Zbyt szybko chciałam zrzucić zbędne kilogramy oraz pojawił sie u mnie ten nieprzyjemny objaw ;/

Teraz staram się ćwiczyć regularnie oraz widze, że waga nie wzrasta. Poza tym co mnie cieszy w tym roku nie odczuwam zupełnie obniżenia nastroju spowodowanego porą roku.
Idealym sportem na zime jest aerobic
micraka
Mamuśka

Postprzez mena » Cz gru 01, 2016 12:42 am

Ja się już odchudzam od 3 miesięcy na orbitreku. Zrzuciłam dopiero 4 kilo, ale to nic. Ważne, że idę w dół. Wolno, ale zdrowo
mena
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » Pt gru 09, 2016 1:29 pm

Najważniejsza jest rozwaga kochane kobietki! Ja na szczęście nie przytyłam jakoś bardzo dużo, bo wedle porzekadła "lepiej zapobiegać niz leczyć" wzięłam sie za siebie od rau jak dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży. Zero zachcianek tylko zdrowe, pelnowartościowe odżywianie. Do tego ruch, oczywiście z rozsądkiem i z konsultacją lekarza. Używalam też kosmetyki z serii mama's żeby nie pojawiły się rozstępy i żeby skóra nie stracila jakoś bardzo jędrności. Muszę powiedzieć, że to wszystko się opłaciło. Po porodzie nie miałam dużo do roboty ;)
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Postprzez emilka89 » Pt sty 27, 2017 5:34 pm

Moja znajoma w ostatnim czasie bardzo intensywnie wkręciła się w bieganie :) Oprócz biegania chodzi także na siłownię, ale powiedziała, że to właśnie bieg sprawia, że ma dużo energii do działania. Ostatnio powiedziała mi, że nawet w bardzo niskich temperaturach wychodzi na dwór i biega :) Z tego powodu przeszukała cały internet w poszukiwaniu dobrej bielizny termoaktywne. :) Teraz może ćwiczyć na podwórku bez przeszkód.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez mamkaja » N cze 11, 2017 6:48 am

Ja bardzo lubię biegać i pływać. Ostatnio też zaczęłam szukać przyrządów na których bym mogła ćwiczyć w domu. Co myślicie o takich drążkach do podciągania się? Można wzmocnić ręce. Pamiętam że w szkole bardzo lubiłam ten przyrząd.
mamkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez jowka » Pn lip 10, 2017 5:35 pm

Próbowaliście Slimunox? Czy pomaga w odchudzaniu?
jowka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Cz sie 30, 2018 9:26 am

Dziewczyny polecam poczytać sobie o treningu ems
http://www.fitnessstyl.pl/na-czym-poleg ... je-efekty/ - nie wiem czy o tym słyszałyscie ale u mnie na przyklad przyniósł naprawdę dobre efekty. Nie jestem osobą gruba ale po ciązy mialam kilka nadprogramowych kilkogramów i musiałam jakoś je zrzucić. Nie miałam czasu na chodzenie na silownie tak wiec zapisałam się na ems i efekty naprawdę super!
udało mi sie wymodelować pupę i brzuch
straciłam kilogramy normalnie natychmiastowo
i nie musiałam marnować zbyt wiele czasu na ćwiczenia, w przypadku tych treningów wystarczy chodzić na 20 minut raz w tygodniu aby zobaczyć efekty :)

Trener dopasuje trening specjalnie pod Was!
micraka
Mamuśka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odchudzanie