Ochudzanie

(diety,ćwiczenia itp...)

Re: Ochudzanie

Postprzez Nina » Pt wrz 15, 2017 5:46 pm

a próbowałam ćwiczyć w domu z Chodakowską i paroma innymi trenerkami, ale nigdy nie umiałam wytrwać dłużej niż miesiąc, teraz myślę o zapisaniu się na siłownię. Myślicie, że jak będę chodziła 2 razy w tygodniu, to będą jakieś efekty?
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez Ania_ABCfitness » Śr wrz 27, 2017 12:00 pm

Każda aktywność fizyczna, byle uprawiana regularnie, przynosi rezultaty. Nie piszesz, na jakich dokładnie efektach Ci zależy. W zależności od celu, powinnaś wybrać taki rodzaj treningu, który szczególnie angażuje wybrane partie ciała. Jeżeli masz kłopot z motywacją i szybko rezygnujesz z podjętej aktywności, być może warto rozważyć zakup jakichś przyrządów do ćwiczeń i trenowanie w domu. Leżące w zasięgu ręki hantle albo stojący w kącie orbitrek motywują bardziej niż oddalona od domu siłownia, zwłaszcza przy jesienno-zimowej aurze, która często nie zachęca do opuszczania mieszkania ;) Jeśli napiszesz, na których częściach ciała zależy Ci najbardziej, postaram się zaproponować konkretne przyrządy i konkretne ćwiczenia.

Autor postu otrzymał pochwałę
Ania_ABCfitness
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez maja1 » Cz paź 19, 2017 10:30 am

Mnie bardzo trudno wrócić do wagi sprzed ciąży i cały czas borykam się z nadprogramowymi kilogramami, a minął już rok. Choć zauważyłam ostatnio, że wyciskane soki duzo dają i rzeczywiście na nich można nieźle schudnąć. Czytałam gdzieś, że warto jeden posiłek w ciagu dnia zastąpic sokiem warzywno owocowym. Zamówiłam więc sokowirówko wyciskarkę i już od dwóch tygodni zamiast śniadania piję soki. Schudłam już 2kg, więc myślę, że to dobry wynik.
maja1
Ciężarówka

Postprzez astka » Wt lis 14, 2017 9:11 am

Sama dieta czesto nie jest wystarczająca. Owszem jak wprowadzicie jakąś restrykcyjną diete to uda się Wam schudnąć wiele, jednak potem waga wróci i to jeszcze większa. Jesli nie będziecie ćwiczyły to możecie na bank liczyć na efekt jojo.
Jest wiele ciekawych zajęć, na które możecie się zapisać:
zumba
siłownia
aerobic
pilates
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez AnielaKowalik » Cz gru 14, 2017 1:37 pm

Najlepsze bieganie to na autobus ;)
AnielaKowalik
Mamuśka

Postprzez agawa » Pt sty 05, 2018 1:42 pm

Tylko zdrowa dieta i ruch pomoga Ci zgubić zbędne kilogramy. Możesz dorzucić do tego dodatkowo suplementację typu kropelki zawierające L-karnitynę – spalacz tłuszczu, kofeinę i guaranę które przyśpieszają metabolizm i hamują głód.
agawa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kamila99 » Śr mar 07, 2018 2:39 pm

Moim zdaniem kluczową rolę odgrywa zmiana nawyków żywieniowych. Ja kiedyś jadałam na mieście albo zamawiałam jedzenie z dostawą do domu. Odkąd urodziłam dziecko, to gotuję sama i staram się gotować zdrowo. Na przykkład uwielbiam przyrządzać pesto z orzechami piniowymi. Nie wiem czy wiecie, ale takie orzechy piniowe zawierają wiele cennych składników oraz zdrowe tłuszcze.
kamila99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Kamila » Śr mar 28, 2018 4:53 pm

Bez odpowiedniej diety i większej ilości ruchu, raczej nie ma szans na schudnięcie.
Kamila
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez fitek » N maja 20, 2018 12:38 am

Jeśli chodzi o odchudzanie w Katowicach to polecam z tym trenerem: https://www.trenerpersonalny-katowice.p ... -katowice/
fitek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez myszka0 » Śr maja 23, 2018 12:25 pm

tak jak większość jestem tego zdania że dieta i ćwiczenia to podstawa by osiągnąć swój cel. Można też wdrożyć jakiś suplement diety który wspomaga ale najlepiej wybrać taki na naturalnych składnikach i bezpieczny. Owszem jest na rynku bardzo dużo suplementów ale warto poczytać o Slimerol. Wszystko fajnie opisane jest na stronie Slim Express Myślę że warto poznać jego skład i działanie.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odchudzanie