Jak szybko schudnąc po ciązy??

(diety,ćwiczenia itp...)

Jak szybko schudnąc po ciązy??

Postprzez joanna c » Pt gru 05, 2014 12:13 pm

Hej po ciąży przytyłam 10 kg muszę je zgubić do sylwka mamy 3 tyg prawie miesiąc. Dawajcie rady:)??
joanna c
Świeżak
Świeżak

Pochwały: 37

Re: Jak szybko schudnąc po ciązy??

Postprzez darkangel » Pn gru 08, 2014 9:02 pm

joanna c napisał(a):Hej po ciąży przytyłam 10 kg muszę je zgubić do sylwka mamy 3 tyg prawie miesiąc. Dawajcie rady:)??

Asia a ile Twoja maluszek ma? Ja chudne z nadmiaru stresu, spadam na wadze błyskawicznie, wrecz mnie zjada.. :-( a zaraz po porodzie schudłam najwięcej karmiąc naturalnie córę.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez AnielaKowalik » Pn sty 09, 2017 1:52 pm

Polecam bieganie! Ja biegałam z wózkiem x lander runz dzieckiem codziennie ! I oczywiście dieta - dużo warzyw, jak najmniej tłuszczu, unikamy fast foodów, smażonego mięsa itd. Trzeba włożyć w to trochę wysiłku, jednak naprawę warto!

-- Pn sty 09, 2017 12:59 pm --

Jak sie ma mało czasu to można też zainwestować w catering dietetyczny... :P
AnielaKowalik
Mamuśka

Postprzez olindaa87 » Pn sty 09, 2017 3:45 pm

A ja zapisałam się od nowego roku do szkoły tańca - taka dawka ruchu musi mi pomóc :)
olindaa87
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez krystynawdowa » Śr sty 18, 2017 2:11 pm

No ja dla przykładu w sierpniu urodziłam synka, a od nowego roku postanowiłam schudnąć, bo przyznam że miałam troche zbędnych kilogramów i zaczęło mnie to strasznie boleć! Od nowego roku chodzę na fitness, odpowiednia dieta, trener personalny oczywiście wtedy kiedy znajduje czas, 3 razy w tygodniu staram się starannie ćwiczyć, gdy mąż zostaje z dzieckiem. Tak się składa że mieszkamy na przeciwko fitnessu akurat, także nie koliduje mi z niczym. Teraz widzę jak chudnę w oczach, samopoczucie oczywiście też wzrasta.
krystynawdowa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez emilka89 » Cz kwi 13, 2017 12:28 pm

A może warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty cateringu dietetycznego ? Ja gdy nie mogłam się uporać z samodzielnym rozplanowaniem diety skorzystałam z takiej opcji i byłam bardzo zadowolona. Posiłki dostarczane nawet 7 dni w tygodniu, regularnie. Wszystkie dopasowane indywidualnie do mnie, smacznego i w ogóle nie byłam głodna a tego się obawiałam.
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez pamela » Cz kwi 20, 2017 9:08 pm

Jeśli nie ma się problemów ze zdrowiem, polecam dietę "zupy- sałatki". Takie menu przez 2 tygodnie wystarczy aby zgubić z 3 kg. No i więcej ruchu.
pamela
Mamuśka

Pochwały: 2

Postprzez anno15 » Pt kwi 28, 2017 6:50 pm

Hej mamuśki!
Po ostatnim porodzie postanowiłam się mocno wziąć za siebie. Ważyłam około 89 kilogramów i po 3 miesiącach udało mi się zejść do mojej idealnej wagi 57 kilogramów :)

A więc jak to zrobiłam?

Po pierwsze - DIETA! Nie mylić z głodówką. Dzięki odpowiedniej suplementacji jetem w stanie jeść około 2,5 tysiąca kalorii co całkowicie zaspokaja mój głód a jednocześnie chudnę.

Po drugie - SUPLEMENTACJA! Zaczęłam sporo czytać naukowych raportów i innych rzeczy związanych z odchudzaniem.

Myślę, że wynik z 89 kilogramów do 57 w niecałe 3 miesiące to bardzo dobry wynik :)

Pytajcie śmiało o co chcecie a chętnie pomogę!
anno15
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez AnielaKowalik » Cz gru 14, 2017 1:40 pm

Ostatnio kupiłam siostrze wózek do biegania - złożyliśmy się całą rodziną. Dostała od nas Thule Glide, polecam dla aktywnych mama chcących biegać z dziećmi. Tatusiowie też mogą skorzystać :D
AnielaKowalik
Mamuśka

Postprzez agawa » Pt sty 05, 2018 1:43 pm

Do diety i ćwiczeń na siłowni możesz też dorzucić suplementację. Polecam Ci kropelki eco slim, które przyjmuje się 3 razy dziennie. Zawierają w swoim składzie m.in. L-karnitynę, a to z znany wszystkim spalacz tłuszczu.
agawa
Nowicjusz
Nowicjusz

Następna strona

Powrót do Odchudzanie