Kamica nerkowa

Kamica nerkowa

Postprzez Urszula3737 » Pn maja 14, 2018 1:59 pm

Hej :)

Cieszę się, że jestem na tym forum. Jestem Ula. Miło Was poznać! :witaj:

Piszę, bo zmagam się z dość niespotykaną chorobą, kamicą nerkową. Zaczęło się 5 lat temu, jeszcze przed ciążą. Do tego czasu miałam już 2 nawroty. O bólu może nie będę pisać, bo nie mam słów.

Nie wiem, co mam robić, bo mimo wykonanej analizy chemicznej nic się w tej sprawie nie zmieniło, niestety. :(

Co mam robić? Co byście zrobiły na moim miejscu? Dodam, że wydałam masę kasy na specjalistów, którzy tylko wzięli kasę, a mi faktycznie nie pomogli.
Urszula3737
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Kamica nerkowa

Postprzez koli88 » Śr maja 30, 2018 3:44 pm

O jezu strasznie współczuję.... :(
Pamiętam jak mój kuzyn starszy miał to jak byliśmy na wakacjach... Ale ostatnio coś wspominał, ze juz się wyleczył, że trafił do specjalisty dobrego który chyba mu badał te kamienie czy coś nie pamiętam... muszę go podpytać o to, to może jakąś radą posłużę!
Pozdrawiam, mam nadzieję zę juz jest lepiej!
koli88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Midara » Pt cze 08, 2018 12:12 pm

Cześć, Ula! Mam nadzieję, że pomogę :) Też mam kamicę nerkową, ale na szczęście jestem w trakcie leczenia i co istotne wiem jaka jest przyczyna mojego problemu.
Wysłałam swoje kamienie do Instytutu Euksi w Gdańsku. Po czym oni mi wysłali obszerną analizę mojej choroby. Teraz już wiem, co jeść itd. :)
Midara
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez koli88 » Pn cze 11, 2018 12:44 pm

no właśnie chciałam o tym samym instytucie napisać :D Fajnie że wreszcie dostałaś POMOC :) Bardzo się cieszę i mam nadzieję, ze to całe euksi się będzie rozwijać i że w Polsce będzie można stosować takie metody jakie są za granicą :) Pozdrawiam!!
koli88
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Zdrowie rodziny