Szpitale dziecięce

Szpitale dziecięce

Postprzez darkangel » Pt sty 01, 2016 3:30 pm

Wiem wprawdzie ze kazdy wolalby miec dziecko zdrowe i w domku, ale czasem zdarza sie ze zmuszeni jestesmy jechac z dzieciatkiem do szpitala. ja wiele dobrego slyszalam o Polsko-Amerykanskim Szpitalu Dziecięcym w Krakowskim Prokocimiu. Wspaniała opieka, najlepsi specjalisci.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Re: Szpitale dziecięce

Postprzez plankini » Pn cze 13, 2016 10:32 pm

W każdym szpitalu powinny działać nowoczesne systemy medyczne. Bardzo dobrze sprawdzają się te: http://www.mediporta.pl/funkcje/ . Z ich pomocą dokumentowanie leczenia pacjenta jest znacznie prostsze i szybsze.
plankini
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez WiolkaKlaman » Wt cze 14, 2016 9:50 am

Szpital dziecięcy Polanki, Gdańsk- zostaliśmy tam bardzo dobrze potraktowani, szczegółowe badania, miła obsługa. Nie mam za bardzo się do czego przyczepić...

Autor postu otrzymał pochwałę
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez rabarbarka » So sty 14, 2017 12:08 pm

My też często z synem lądujemy w szpitalu, ale jeździmy także do różnych ośrodków medycznych na fizjoterapię. Ostatnio byliśmy w ośrodku stobno, gdzie Krzyś poddawany był zabiegom, na które fajnie zareagował. Chyba mu się podobało, bo był zadowolony i się uśmiechał. Poznawał już panie rehabilitantki. W ośrodku panuje bardzo miła i wręcz rodzinna atmosfera. Na pewno znowu się tam wybierzemy.
rabarbarka
Mamuśka

Pochwały: 1

Powrót do Zdrowie dziecka