Jak radzić sobie z kolką?

Re: Jak radzić sobie z kolką?

Postprzez darkangel » Śr sie 31, 2016 6:49 pm

Kolkę można złagodzić stosując ciepłe oklady , można też zrobić dziecku ciepłą kąpiel. Ja mam kolezankę ktora wlaczala suszarke i cieple powietrze kierpowala na brzuszek, jednak nalezy pamietac by nie przesadzić oraz by dziecka nie poparzyć.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez WiolkaKlaman » Wt wrz 06, 2016 1:30 pm

No do tego ciepła,można dołączyć jeszcze masaż brzuszka, to też może pomóc dziecku.
WiolkaKlaman
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Pochwały: 5

Postprzez bunia » Śr sty 04, 2017 11:17 am

Koperek i różne środki z apteki dobrze się sprawdzają, trzeba też wykluczyć zaparcia, bo inaczej dolegliwości się będą powtarzały, dicopeg junior się tu świetnie sprawdza
bunia
Mamuśka

Postprzez klarka » N gru 31, 2017 2:01 pm

bunia napisał(a):Koperek i różne środki z apteki dobrze się sprawdzają, trzeba też wykluczyć zaparcia, bo inaczej dolegliwości się będą powtarzały, dicopeg junior się tu świetnie sprawdza

dokładnie, dobrze mówisz. Jak moje dziecko miało problem z tymi zaparciami to też lekarz przepisał jemu ten dicopeg junior. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach, ani nie podrażnia błony śluzowej i jest wydalany z kałem w niezmienionej formie.
klarka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Śr mar 21, 2018 7:29 pm

To zależy kogo ta kolka dotyczy. Jeśli małego dziecka to ważne jest żeby szybko reagować. W nagłych przypadkach warto jest wezwać lekarza do domu. Jeśli mieszkacie w Warszawie to możecie skorzystać z pomocy lekarzy dostępnych na stronie lekarzobok. Wystarczy zadzwonić a pomoc przyjedzie w ciągu godziny. Do dyspozycji mamy takich lekarzy jak: pediatrów, internistów, nefrologów itp.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie dziecka