Salon kosmetyczny wrocław

:kura_domowa:

Salon kosmetyczny wrocław

Postprzez emilka89 » Wt lut 27, 2018 11:41 am

Hej dziewczyny! jaki gabinet kosmetyczny we Wrocławiu możecie mi polecić ? czytałam że bardzo dobry i profesjonalny jest że "Salonikosmetyczny Wrocław" Byłyście tam może? Dziewczyny bardzo sobie go chwalą .
emilka89
Mamuśka

Pochwały: 3

Re: Salon kosmetyczny wrocław

Postprzez karolia » Wt mar 27, 2018 7:37 am

Niestety, nie znam tego gabinetu:(
karolia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ninajot » Wt kwi 03, 2018 1:14 pm

Jeśli chodzi o Wrocław to dla mnie bezkonkurencyjny jest COCO-TIME na ul. Trawowej 53 A. Chodze tam regularnie od kilku dobrycyh miesięcy, świetna atmosfera, niskie ceny i bardzo szeroki wybór ciekawych zabiegów. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez twist » Wt maja 22, 2018 10:32 pm

Specjalnie do wrocławia jezdze srednio 2 razy w mscu do studia urody. Zabieg peelingu podpasowal mi jako jeden z nielicznych, które stosowałam. Robie wlasnie glykopeelem ktory w skladzie ma naturalne związki, łagodzace podraznienia i regenrujace naskórek. Skora bardzo szybko wraca "do siebie" wiec mozna swobodnie wracac tez do swoich codziennych obowiazkow
twist

Postprzez styllerion » N paź 28, 2018 7:19 pm

Ja ostatnio wybrałam się do salonu cococlinic. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu no i obsługa jest przesympatyczna. Pracują na kosmetykach znanych marek. Byłam na zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Efekt jest świetny i chyba wykupię sobie pakiet na całą serię. Dostałam też kartę i teraz mam 10% zniżki na usług. Nie wiem jak będzie dalej, ale mnie pierwsza wizyta przekonała.
styllerion
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Filipp99 » Pt sty 25, 2019 10:39 am

Polecam salon piękności Afrodyta.
Filipp99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Filipp99 » Wt sty 29, 2019 12:19 am

Zastanawiacie się w jakim salonie piękności zrobią Wam naprawdę dobry makijaż permanentny? Polecam sprawdzić salon Afrodyta i zapoznać się z ofertą tego salonu piękności.
Filipp99
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Uroda