Pękające naczynka - macie na to jakąś radę ?

:kura_domowa:

Re: Pękające naczynka - macie na to jakąś radę ?

Postprzez Nina » Śr kwi 25, 2018 1:01 pm

Warto spożywać dużo witaminy C i rutyny, bo one wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych. Poza tym koniecznie kremy ochronne i z filtrem.
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez twist » Pt maja 11, 2018 11:51 pm

To sie zgadza o witaminie c i rutynie. Tez wspominal mi o tym lekarz, ale u mnie skonczylo sie i tak zabiegiem. Jednak witaminki to troche za malo... Ale nie bylo az tak źle :) Naczynka redukowali mi jett plasma tutaj https://www.wbienkowski.pl/medycyna-est ... tt-plasma/ dziala to na tej zasadzie ze skore odzywia sie specjalnym żelem wprowadzanym pod odpowiednia temperatura co powoduje jej pobudzenie i regeneracje. Zabieg wlasciwie bezbolesny i zdecydowanie mniej inazyjny niz inne tego typu z zastosowniem skalpela
twist
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez micraka » Wt cze 12, 2018 11:18 am

Nie polecam na pewno stosowania mocnych peelingów, ponieważ takie działanie może wręcz pogorszyć stan skóry i sprawić, ze będzie się ona jeszcze bardziej czerwieniła i będzie na niej pękało o wiele więcej naczynek. Dobrze jest przerzucić się na delikatne kosmetyki enzymatyczne. Taki peeling skutecznie usuwa naskórek i jednoczesnie go nie podrażnia.

Jesli zastanawiacie się nad kosmetykiem, to bardzo dobry skład ma ta seria:
https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-mar ... o-red-off/

Dedykowana jest wlasnie skórze naczynkowej.
micraka
Mamuśka

Postprzez aga_stokrotka95 » Wt lip 03, 2018 10:05 pm

Proponuję zapoznać się z ofertą laserowego usuwania zmian naczyniowych. Myślę, że podczas wizyty u specjalisty dowiesz się, jak zapobiegać temu zjawisku i nie będziesz już zmagać się z pękającymi naczynkami. Zabieg ten fajnie jest opisany na tej stronie: http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/
aga_stokrotka95
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mammamia » Śr lip 11, 2018 9:32 am

Wiele kobiet mówi, że na naczynka tylko laser. Jaki to jednak koszt?
mammamia
Świeżak
Świeżak

Postprzez Daga » Śr sie 15, 2018 2:16 pm

rutyna z wit C czyli może być rutinoscorbine a do tego żel z arniki chyba firmy floslek, może też kupić sobie tabletki z wyciągiem z kasztanowca :)
Daga
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Uroda