Kosmetyki naturalne

:kura_domowa:

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez ninajot » Śr sty 03, 2018 8:44 am

emilka89 to rzeczywiście fajny produkt bo rozumiem, że chodzi konkretnie o Hidratante Intenso Rosto Intense Face Moisturizer ? Też go kupiłam dla mamy w prezencie gwiazdkowym bo jest jest szczególnie wyczulona na skład kosmetyków a tu nie ma ani silikonów, ani parabenów ani alkoholu :) fajne jest też to, że szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tej niefajnej tłustej warstwy.
ninajot
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Postprzez karina88 » Pn sty 15, 2018 7:54 am

Ja też staram się naturalnych składników w kosmetykach do makijażu szukać, tym bardziej że wiele z nich zatykało mi pory, z hitów ostatnio odkryłam puder z pierre rene bambusowo-bananowy i nie dość, że ładnie matowi to pomaga przykryć zaczerwienienia mojej naczynkowej cery z którymi jeszcze nie poradził sobie podkład
karina88
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez agattkka985 » Pn sty 22, 2018 3:36 pm

bardzo dobre są kosmetyki z białego jelenia, moze nie sa naturalne ale dla alergików bardzo dobre
agattkka985
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez eleonorka3 » Śr lut 07, 2018 8:35 pm

Ja moge polecic bardzo cienie do powiek z http://alilla.com/sklep/ - sa hipoalergiczne, zawieraja maslo shea i nie maja parabenow, dzieki czemu nie uczulaja nikogo :) Do tego bardzo fajnie sie je blenduje :)
eleonorka3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bobo » Pt lut 16, 2018 9:54 am

Ja do tej pory kupowałam kosmetyki nie zwracając uwagi na ich skład Teraz moda na te naturalne Czy wierzycie że one są na prawdę skuteczniejsze ?
bobo
Mamuśka

Pochwały: 3

Postprzez hanyska » Cz mar 29, 2018 1:08 pm

Bardzo polecam mydło 7 ziół od HB - same zauważycie, jak duża jest zmiana, sytuację mocno sobie odmienicie, ale dla naprawdę dużego efektu, trzeba używać systematycznie tego kosmetyku przez dłuższy okres. Dopiero wtedy realnie można ocenić wpływ na skórę i też spodziewać się poważniejszych zmian. Z niczego efekt wam na pewno nie przyjdzie, bo niby w jaki sposób?
hanyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 2

Postprzez mamalinka » Wt kwi 24, 2018 8:47 am

Ja lubię kosmetyki z Avril. Są bardzo dobre i mają naturalny skład.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Uroda