Buty na wesele

:zakupy:

Buty na wesele

Postprzez justyskapyska » N gru 13, 2015 1:32 pm

Cześć Wam Kochani,
w niedalekiej przyszłości wybieram się na wesele mojego brata. Mam duży problem, kompletnie nie mogę wybrać się na jakieś zakupki do galerii, ponieważ mam w domku malutki bliźniaki. Postanowiłam zamówić coś sobie przez internet, sukienkę już wybrałam jednak mam dylemat co do butów. Wczoraj na stronie znalazłam model który mi się podoba http://www.kazar.com/pl/sklep/6502-zlot ... 08-13.html
[ img ]
, tylko jeśli chodzi o rozmiar to nie jestem pewna bo w jednym sklepie mam 37 a w innym 38., czy ktoś z Was zwracał towar? Czy nie ma żądnego problemu ? Dzięki z góry ;) Miłego dnia!
justyskapyska
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: buty na wesele

Postprzez darkangel » N gru 13, 2015 10:10 pm

justyskapyska napisał(a):Cześć Wam Kochani,
w niedalekiej przyszłości wybieram się na wesele mojego brata. Mam duży problem, kompletnie nie mogę wybrać się na jakieś zakupki do galerii, ponieważ mam w domku malutki bliźniaki. Postanowiłam zamówić coś sobie przez internet, sukienkę już wybrałam jednak mam dylemat co do butów. Wczoraj na stronie znalazłam model który mi się podoba http://www.kazar.com/pl/sklep/6502-zlot ... 08-13.html
[ img ]
, tylko jeśli chodzi o rozmiar to nie jestem pewna bo w jednym sklepie mam 37 a w innym 38., czy ktoś z Was zwracał towar? Czy nie ma żądnego problemu ? Dzięki z góry ;) Miłego dnia!

ja bym sie nie kusiła na to by kupować buty przez internet, można potem wiele wycierpieć. A to but niedopasowany, a to zle wywazony, a to za maly a to za duzo.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Arlena » N mar 20, 2016 1:17 pm

ja się zakochałam w czółenkach, również na wesele je kupić planuję...są śliczne:)
Arlena
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Śr mar 23, 2016 3:06 pm

Ja bardzo lubię buty z kazara. Są wygodne i wytrzymałe - idealne na wesele.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Eunhere » Cz maja 12, 2016 1:05 pm

Też chciałabym sobie kupić modne szpilki, tak bym mogła je założyć na wesele, bankiet i wyjście ze znajomymi (np. do dżinsów). Stawiam bardzo często na jakość i dobrą markę. Solidne buty będą na długo służyły.
Eunhere
Mamuśka

Postprzez mamalinka » Wt maja 24, 2016 9:11 am

Też stawiam na jakość. Wolę mieć mniej par butów, ale takich, które będą na kilka sezonów.
mamalinka
Mamuśka

Postprzez migdalka » Pn maja 30, 2016 9:48 am

koniecznie weźcie na zmianę jedne na płaskim, ja sobie nie wzięłam i myślałam że mi nogi odpadną.
migdalka
Świeżak
Świeżak

Postprzez vienae » Wt maja 31, 2016 8:31 pm

taak na zmianę trzeba mieć koniecznie buty! nie da rady przetańczyć całą noc na wysokich mimo wszystko...

Justyskapyska A buty są śliczne ;)
vienae
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Śr cze 01, 2016 8:36 am

migdalka napisał(a):koniecznie weźcie na zmianę jedne na płaskim, ja sobie nie wzięłam i myślałam że mi nogi odpadną.

A to ja zawsze biorę buty na zmianę. Zazwyczaj po kilku godzinach zabawy muszę ubrać baleriny.
mamalinka
Mamuśka

Postprzez torpeda » N lip 10, 2016 1:14 pm

Na takie wydarzenie jak wesele dobrze byłoby postawić na naprawdę wyjątkowe buty, choć fajnie by było, gdyby te buty mogły być użyte także poza takimi uroczystościami. Oczywiście przebyć całe wesele w szpilkach to byłby straszny koszmar i zmiana szpilek na baleriny to dobry pomysł. Niedawno trafiłam właśnie na takie markowe baleriny Repetto. Markowe boty i z pewnością bardzo wygodne, więc można by w nich hasać przez całe wesele i nie tylko.
torpeda
Mamuśka

Następna strona

Powrót do Moda