Odzież do biegania

:zakupy:

Odzież do biegania

Postprzez maja1 » Cz paź 19, 2017 11:32 am

Chcialabym zakupić jakieś fajne rzeczy do biegania. Chodzi mi wlasnie o odzież, w której będzie mi wygodnie podczas biegania i która będzie oddychać. Myślałam o ofercie sklepu 4f, w końcu to sklep sportowy. Zastanawiam się czy warto, co sądzicie?
maja1
Ciężarówka

Pochwały: 1

Re: Odzież do biegania

Postprzez mamalinka » Cz paź 19, 2017 12:10 pm

Tęż lubię ubrania z 4F, są niedrogie, a do tego dobre jakościowo. Ale może sprawdź, jakie sportowe trendy obowiązują w tym sezonie. Ja lubię wiedzieć o każdych modowych nowinkach.
mamalinka
Mamuśka

Postprzez mammamia » Pt paź 20, 2017 9:45 am

W sumie to nie mam nic z tej marki. Najwięcej odzieży do biegania, czy ogólnie - do uprawiania sportu mam z Decathlonu.
mammamia
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez darkangel » N paź 22, 2017 12:56 am

mammamia napisał(a):W sumie to nie mam nic z tej marki. Najwięcej odzieży do biegania, czy ogólnie - do uprawiania sportu mam z Decathlonu.

Tez czytalam ze decathlon jest bardzo dobry.
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Goldenijrejkaj » Śr lis 15, 2017 3:39 pm

Ja buty do biegania kupiłam w Lidlu - polecam sprawdzić jak mają :)
Goldenijrejkaj
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Pn lis 20, 2017 10:50 am

Też lubię ciuszki z Lidla. Są dobrej jakości, a nie kosztują wiele.
mamalinka
Mamuśka

Postprzez torpeda » Pt maja 11, 2018 8:41 am

Jak chce się porządną odzież sportową, to najlepiej iść do sklepu sportowego, sama preferuje chociażby 4F.
torpeda
Mamuśka

Postprzez micraka » Śr maja 16, 2018 9:52 am

maja1 napisał(a):Chcialabym zakupić jakieś fajne rzeczy do biegania. Chodzi mi wlasnie o odzież, w której będzie mi wygodnie podczas biegania i która będzie oddychać. Myślałam o ofercie sklepu 4f, w końcu to sklep sportowy. Zastanawiam się czy warto, co sądzicie?

Jest to dobry sklep. Chociaż jestem zdania,ze niektóre ciuchy mają w trochę wysokiej cenie. Jednak jakość jest ok, tak więc kupuj śmialo. Inne sklepy, które moim zdaniem warto odwiedzić to:
iguana
decathlon
ewentualnie Matres sport

Powinnaś również zwracac uwagę na to jakie parametry ma odzież sportowa jaką kupujesz: http://www.dlazdrowia24.pl/wybieramy-sp ... cic-uwage/ Powinna być przepuszczająca wilgoć i oddychająca.
micraka
Mamuśka

Postprzez lesjaa89 » Cz maja 17, 2018 9:41 am

torpeda napisał(a):Jak chce się porządną odzież sportową, to najlepiej iść do sklepu sportowego, sama preferuje chociażby 4F.

Zgadzam się, zdecydowanie lepsza jakość niż w decathlonie. No i te ubrania mają naprawdę łądne!
lesjaa89
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Śr cze 06, 2018 9:26 am

Dziewczyny jeśli poszukujecie wygodnych, komfortowych podkoszulków bawełnianych to polecałabym zajrzeć sobie tutaj
https://www.openwear.pl/

Nie wiem czy znacie miejsce, ale jest to hurtownia odzieży. Wbrew pozorom mozna zamawiać tam ubrania równiez i detalicznie. Wiele razy zamawiałam tam dla siebie ciuszki.Jakość wykonania bardzo dobra, ubrania są zrobione z wysokiej jakości bawełny. No i jest o wiele, wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych ( które się przecież w takich włąśnie miejscach zaopatrują)
astka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Powrót do Moda