Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Postprzez sancy » Śr maja 25, 2016 3:42 pm

Witam,
ostatnio wiele rozmyślałem na temat otworzenia sklepu internetowego, ponieważ mam doświadczenie w tego typu działalności (dotychczas jako pracownik) posiadam obawy związane z niezadowolonymi klientami. Zastanawiam się nad kancelarią która posiada doświadczenie "internetowe" co sądzicie
sancy
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Postprzez Bożena27 » Wt lip 12, 2016 9:03 pm

Powodzenia w otworzeniu!
Bożena27
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez honest » Pn lut 12, 2018 11:45 am

Myślę, że w tej sprawie bardziej pomoże odpowiednia agencja marketingowa, aniżeli prawnik. Oczywiście, jeśli chodzi Ci o napływanie skarg i pozwy do sądu, oczywiście prawnik będzie dobrym wyjściem. Ale złymi opiniami w internecie zajmują się raczej marketingowcy ;)
honest
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez smyk500 » Śr kwi 18, 2018 11:23 am

Wsparcie prawne jest potrzebne moim zdaniem praktycznie w każdym rodzaju biznesu, nie jesteśmy alfą i omegą żeby wiedzieć wszystko. Chociażby forma konsultacji, mailach w zupełności wystarczy, aby uchronić się od dziwnych umów, kontraktów czy wszelakich przekrętów. Ja regularnie korzystam z usług kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, gdy czegoś nie wiem lub coś mnie niepokoi to dzwonie i wyjaśniam, później przesyłam skan danej umowy czy czegoś innego i po sprawie, wiem że mogę wtedy spać spokojnie, bo wszystko zostało wykonane dobrze.
smyk500
Mamuśka

Postprzez myszka0 » Cz cze 14, 2018 8:43 pm

Własny biznes to świetny pomysł. Sama w najbliższym czasie chce założyć sklep internetowy i już wstępnie rozpoczęłam przygotowania. Wstępnie znalazłam świetną ofertę kurierską db schenker kontakt https://www.brokerkurier.pl/kontakt-z-k ... b-schenker i mają ciekawą ofertę cenową i szybki czas realizacji zamówienia. Jak dla mnie super.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Poradnia prawna