Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Postprzez sancy » Śr maja 25, 2016 3:42 pm

Witam,
ostatnio wiele rozmyślałem na temat otworzenia sklepu internetowego, ponieważ mam doświadczenie w tego typu działalności (dotychczas jako pracownik) posiadam obawy związane z niezadowolonymi klientami. Zastanawiam się nad kancelarią która posiada doświadczenie "internetowe" co sądzicie
sancy
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Sklep internetowy - wsparcie prawnika?

Postprzez Bożena27 » Wt lip 12, 2016 9:03 pm

Powodzenia w otworzeniu!
Bożena27
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez honest » Pn lut 12, 2018 11:45 am

Myślę, że w tej sprawie bardziej pomoże odpowiednia agencja marketingowa, aniżeli prawnik. Oczywiście, jeśli chodzi Ci o napływanie skarg i pozwy do sądu, oczywiście prawnik będzie dobrym wyjściem. Ale złymi opiniami w internecie zajmują się raczej marketingowcy ;)
honest
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez smyk500 » Śr kwi 18, 2018 11:23 am

Wsparcie prawne jest potrzebne moim zdaniem praktycznie w każdym rodzaju biznesu, nie jesteśmy alfą i omegą żeby wiedzieć wszystko. Chociażby forma konsultacji, mailach w zupełności wystarczy, aby uchronić się od dziwnych umów, kontraktów czy wszelakich przekrętów. Ja regularnie korzystam z usług kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, gdy czegoś nie wiem lub coś mnie niepokoi to dzwonie i wyjaśniam, później przesyłam skan danej umowy czy czegoś innego i po sprawie, wiem że mogę wtedy spać spokojnie, bo wszystko zostało wykonane dobrze.
smyk500
Mamuśka

Postprzez myszka0 » Cz cze 14, 2018 8:43 pm

Własny biznes to świetny pomysł. Sama w najbliższym czasie chce założyć sklep internetowy i już wstępnie rozpoczęłam przygotowania. Wstępnie znalazłam świetną ofertę kurierską db schenker i mają ciekawą ofertę cenową i szybki czas realizacji zamówienia. Jak dla mnie super.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez NikolaZ » Śr sty 02, 2019 2:43 pm

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.
NikolaZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez okrysia70 » Wt mar 19, 2019 11:37 am

Wsparcie prawne jak najbardziej Ci się przyda. Warto zawsze mieć pod ręką specjalistę, od którego możesz zasiegnąć porady. Po prostu sprawdź oferty różnych kancelarii, może znajdziesz taką która oferuje porady online :)
okrysia70
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Poradnia prawna