Początki w biznesie

Mamuśki gadają o wszystkim. Nasze rozterki, problemy, czyli nasze radości i smutki dnia codziennego z bycia mamą :dzieci:

Re: Początki w biznesie

Postprzez kusisa » Śr gru 20, 2017 12:55 pm

Teraz prawie każde przedsięwzięcie potrzebuje zaplecza technologicznego i aby nie inwestować w drogi sprzęt i nie zatrudniać dodatkowych osób na pełny etat polecam skorzystać z usług outsourcingowych w ALTIMI
kusisa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Roglermijdak » Śr gru 27, 2017 4:27 am

Wydaje mi się, że każde początki w biznesie są dość trudne. Ja osobiście skorzystałam z pomocy firmy, gdzie zaoferowano mi biuro wirtualne oraz pomoc z księgowością i zakładaniem firmy. Warto poszukać takich firm, które mogą jakoś start ułatwić :)
Roglermijdak
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Brayank9 » Śr sty 03, 2018 5:37 pm

Początek bez kredytu w biznesie może być bardzo trudny, czasami nawet nie możliwy. Dlatego może warto zastanowić się nad wzięciem pozyczki na swoj biznes. Ja jak potrzebowałem takiego wsparcia nie udałem się do banku, bo była to sprawa nieciepiąca zwłoki. Na stronie bosspozyczka dostałem bardzo szybko kredyt na start
Brayank9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez AniaBe » Pt sty 12, 2018 2:54 pm

Pomyśl koniecznie o funduszach unijnych dla firm! To świetne rozwiązanie dla firm. Tu możesz sobie troszkę poczytać o tym jak zarządzać takimi projektami: http://www.signum.org.pl/oferta/zarzadzanie-projektami-unijnymi/. Ale myślę że to świetna opcja! Poczytasz tam o dotacjach na inwestycje i może akurat znajdziesz coś dla swojego regionu. :hej_hej: :pstryka_palcami:
AniaBe
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Mamusiowe pogaduszki