Zakupy

(czyli starsze dzieci w przedziale wieku od 1 do 6 lat)

Zakupy

Postprzez anitalesz » So lip 08, 2017 4:50 pm

Gdzie kupujecie najczęściej ubranka dla swoich pociech? :D Jeśli chodzi o mnie to Zara, Reserved, H&M i też czasem w Smyku. Teraz też znajoma mi wspomniała o ciekawym sklepie Psoty.com, kilka rzeczy mi się spodobało więc na pewno kupię. Jak u was?
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Zakupy

Postprzez dana78 » Wt lip 25, 2017 2:19 pm

U nas ostatnio był smyk,pepco, 5-10-15 ale zamawiając zabawki w dobrych cenach zerknęłam na dział ubranek też na pufimufi . Sklep internetowy rewelacyjny pod względem produktów dla dziecka i mamy, do domu, podróży itp.
dana78
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez anitalesz » N wrz 24, 2017 3:21 pm

ubranka najczęściej w sklepach stacjonarnych temu dedykowanych, ale zabawki już online, bo nie mam sił biegać z dwoma wózkami i jeszcze wybierać, co tam maluchy by chciały. w misiedwa.pl mają super ceny zabawek, a dostaewa przychodzi szybciutko, przy yakim wyborze jak u nich to dla kazdego malucja się coś znajdzie :)
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gosiakraw » Pn sty 08, 2018 3:05 pm

Ja różnie, czasami w stacjonarkach, a czasami w necie. W sklepach internetowych można znaleźć czasami bardzo oryginalne rzeczy :) Np. Minkids ma fajne ubranka dla chłopców, takie w hmmm... powiedziałabym dość miejskim stylu. Ale są bardzo fajne i odpowiednie dla dziecka, mają tam takie fajne luźne spodnie, które spisują się niemal tak dobrze jak dresy dla chłopaka ;)
gosiakraw
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez astka » Wt lut 20, 2018 11:25 am

Moim zdaniem kupowanie w internecie jest o wiele wygodniejsze. Szczególnie jeśli ma się dzieci. Osobiscie nie odczuwam niczego przyjemnego w chodzeniu po galerii handlowej z dwoma silnie nudzącymi się na zakupach maluchami, które w pewnym momencie na pewno zaczną rozrabiać. Poza tym zamawiając w sieci można zaoszczędzić. bo zwyklke jest o wiele większy wybór rozmiarów i lepsze promocje.
Jesli dziewczyny szukałybyście ciuszków dla dziewczynek to zerknijjcie sobie do Bananakids. Mają ubrania z naturalnych materiałów i ostatnio mieli sporo promocji.
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez karolia » Cz mar 15, 2018 5:45 pm

Różnie, ale dość często odkupuję rzeczy od znajomych, które mają starsze dzieci.
karolia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez myszka0 » So cze 16, 2018 9:50 am

ja najczęściej to kupuję w sklepach internetowych. Bo zawsze znajdę coś po cenie okazyjnej. Nawet ostatnio jak szukałam ciekawego prezentu dla mamy znalazłam fajny personalizowany prezent- fartuch https://prezencior.pl/66-fartuchy myślę że któryś z nich wybiorę, i jestem ciekawa jak zareaguje moja mama na ten widok :D . Mam nadzieje że spodoba jej się taki upominek.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nina » Cz cze 28, 2018 9:13 am

Jeśli robicie zakupy dla swoich maluchów przez internet, to polecam skorzystać kodów rabatowych smyk, które obniżają znacznie ceny zakupów, wystarczy je wpisać podczas składania zamówienia. Ja zawsze szukam tego typu promocji zanim cokolwiek kupię w sklepach online.
Nina
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1

Powrót do Chodziaczki-Starszaczki