Zakupy

(czyli starsze dzieci w przedziale wieku od 1 do 6 lat)

Zakupy

Postprzez anitalesz » So lip 08, 2017 4:50 pm

Gdzie kupujecie najczęściej ubranka dla swoich pociech? :D Jeśli chodzi o mnie to Zara, Reserved, H&M i też czasem w Smyku. Teraz też znajoma mi wspomniała o ciekawym sklepie Psoty.com, kilka rzeczy mi się spodobało więc na pewno kupię. Jak u was?
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Zakupy

Postprzez dana78 » Wt lip 25, 2017 2:19 pm

U nas ostatnio był smyk,pepco, 5-10-15 ale zamawiając zabawki w dobrych cenach zerknęłam na dział ubranek też na pufimufi . Sklep internetowy rewelacyjny pod względem produktów dla dziecka i mamy, do domu, podróży itp.
dana78
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez anitalesz » N wrz 24, 2017 3:21 pm

ubranka najczęściej w sklepach stacjonarnych temu dedykowanych, ale zabawki już online, bo nie mam sił biegać z dwoma wózkami i jeszcze wybierać, co tam maluchy by chciały. w misiedwa.pl mają super ceny zabawek, a dostaewa przychodzi szybciutko, przy yakim wyborze jak u nich to dla kazdego malucja się coś znajdzie :)
anitalesz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gosiakraw » Pn sty 08, 2018 3:05 pm

Ja różnie, czasami w stacjonarkach, a czasami w necie. W sklepach internetowych można znaleźć czasami bardzo oryginalne rzeczy :) Np. Minkids ma fajne ubranka dla chłopców, takie w hmmm... powiedziałabym dość miejskim stylu. Ale są bardzo fajne i odpowiednie dla dziecka, mają tam takie fajne luźne spodnie, które spisują się niemal tak dobrze jak dresy dla chłopaka ;)
gosiakraw
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Chodziaczki-Starszaczki