Jak zaaranżowaliście mieszkanie?

Re: Jak zaaranżowaliście mieszkanie?

Postprzez konik » Pn wrz 03, 2018 3:26 pm

mi tak nie bardzo te fototapety na ścianach pasują, wolę jednak ściany utrzymane w jednej kolorystyce. u mnie jest to szarość, wybrałam taki odcień z serii skandynawia z duluxa kolory świata. już dokładnie nie pamiętam nazwy ale jest to taki jaśniutki odcień, prawie w biel wpada
konik
Mamuśka

Pochwały: 1

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez kochaniutka13 » Śr paź 17, 2018 11:01 pm

Według mnie najlepszym sposobem do przyszykowania się do remontu jest zrobienie szczegółowego plany kosztów. Gdy już masz taki plan wiesz co kupić i nie wydajesz pieniędzy na niepotrzebne rzeczy :D Ja często korzystam z różnych aplikacji w telefonie do takich rzeczy, wypróbuj! Ostatnio też miałam remont i stwierdziłam że brakuje mi najpotrzebniejszych rzeczy, dlatego zakupiłam trochę narzędzi i jestem z nich bardzo zadowolona. Powodzenia w remoncie!
kochaniutka13
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Martyneczka34 » Pn paź 22, 2018 8:27 am

O, widzę, że ekspertki tutaj są :) Może któraś mi doradzi. Jakiś czas temu stwierdziłam, że muszę zrobić remont. W końcu chciałam spelnic moje marzenia, którym są szafy przesuwne w mieszkaniu. Jednak kompletnie nie wiem, na jaki model się zdecydować. Myślicie, że http://e-zimpaz.pl/pl/c/Szafy-przesuwne/64 byłyby ok? Wybrałybyście coś z tego? Proszę o poradę :))
Martyneczka34
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ruthBenedict » Wt lis 06, 2018 1:44 pm

Ja mam duże zaufanie do projektantów wnętrz. Widziałam, ile serca i nauki włożyła moja znajoma, by się kimś takim stać. Wyraźnie widzę też przepaść między moimi pomysłami i jej, zatem często staram się zasięgnąć jej rady ; ). Teraz właśnie zastanawiam się nad zakupem kinkietów. Strasznie podobają mi się te: https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i ... -drewniane . Drewno optycznie ociepla pomieszczenie, a mi zależy właśnie na stworzeniu atmosfery przytulności. I to właśnie ta koleżanka doradziła mi, żeby postawić na taki materiał : ).
ruthBenedict
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez myszka0 » Cz lis 08, 2018 7:29 pm

Fototapety nie zawsze pasują do wnętrza. Jeżeli jest to nowy dom lub mieszkanie wówczas tak, lecz zazwyczaj odświeżamy ściany w wieloletnich mieszkaniach. W takiej sytuacji lepiej sprawdzą się tapety geometryczne, kwiatowe, w paski, a nawet 3D (by powiększyć przestrzeń). Warto zajrzeć na https://innetapety.pl/tapety-kamien-cegla-deska, gdzie każdy znajdzie wzór dla siebie są cegły, kamień a nawet deska.
myszka0
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Wt lis 13, 2018 10:42 am

Ja się Homebookiem inspirowałam. I z pomocą tego serwisu całkiem dobrze udało mi się zaaranżować mieszkanie.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 7

Postprzez mamalinka » Wt lis 13, 2018 11:00 am

Moje mieszkanie urządziłam w stylu skandynawskim. I bardzo podoba mi się efekt końcowy.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 7

Postprzez ruthBenedict » Cz lis 15, 2018 3:11 pm

Nam od zawsze podobał się styl minimalistyczny – zatem po zakupie własnego „M” nie zastanawialiśmy się długo nad tym, jak je urządzić ; ). Mamy dużo bieli, sporo „oddychającej” przestrzeni i tylko kilka, ale za to bardzo zaakcentowanych i wyróżniających się ozdób. Muszę w ogóle stwierdzić, że zakupiona farba naprawdę stanęła na wysokości zadania, bo jednak w stylu minimalistycznym wszelkie niedostatki widać jak na dłoni. Baliśmy się, jak to będzie z kryciem – ale jak się okazało, naprawdę świetne krycie po wyschnięciu ma ta Nobiles Extra Biała.
ruthBenedict
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez dzieciolka » Pt lis 16, 2018 1:07 pm

Witam, ja zastanawiam się nad zmianą wystroju kuchni. Niestety,nie stać mnie w tym momencie na wymianę mebli czy sprzetów kuchennych,więc postanowiłam,że tylko odmaluję i zmienię dodatki. Wszystko sama,żeby zaoszczędzic. Teraz zastanawiam się nad doborem odpowiedniego oświetlenia, tak,aby pomieszczenie było przytulne.
dzieciolka
Raczek Nieboraczek
Raczek Nieboraczek

Postprzez moniasia » Cz lis 22, 2018 3:14 pm

Ja też bardzo lubię lampy wiszące. Ostatnio wiozłam je w aucie i dobrze, że je zabezpieczyłam bo by się posypały i tyle bym miała ....
moniasia
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dom