Urządzamy sypialnię - Wasze propozycje ;)

Re: Meble do sypialni

Postprzez Hargitd » Cz lut 23, 2017 11:39 am

Kup sobie takie z podświetleniem albo zamiast całych mebli wymień sobie na szafę jedną wielką z lustrem i ledami to jest teraz modne
Hargitd
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Pt mar 03, 2017 11:11 am

Ja mam szafę z bardzo dużym lustrem. Ale bez podświetlenia, to już za drogo wychodziło.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Adriana2425 » Pn mar 06, 2017 4:47 pm

Ja znalazłam piękne meble do sypialni w brw, idealny zestaw dla mnie, do tego elegancka toaletka z ogromnym lustrem, meeeega zestaw. Tylko nei za specialnie mnie na to stać, trochę mi brakuje kasy i zastanawiam się nad wzięciem chwilówki, za miesiąc oddam i bedzie po krzyku i będę się cieszyć swoim najlepszym zestawem sypialnianym. :taniec2:
Adriana2425
Mamuśka

Postprzez mammamia » Cz mar 09, 2017 2:21 pm

No to faktycznie sklep ze świetnymi meblami. Jest tam w czym wybierać.
mammamia
Świeżak
Świeżak

Postprzez darkangel » Cz mar 09, 2017 10:39 pm

Adriana2425 napisał(a):Ja znalazłam piękne meble do sypialni w brw, idealny zestaw dla mnie, do tego elegancka toaletka z ogromnym lustrem, meeeega zestaw. Tylko nei za specialnie mnie na to stać, trochę mi brakuje kasy i zastanawiam się nad wzięciem chwilówki, za miesiąc oddam i bedzie po krzyku i będę się cieszyć swoim najlepszym zestawem sypialnianym. :taniec2:

za miesiac bedziesz w stanie spłacic cala kwote ? Przeciez to zabójstwo!!!
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Postprzez Alex » Pt mar 10, 2017 8:45 am

My urządzając nasze pierwsze mieszkanko staraliśmy się to robić możliwie niskim kosztem, więc większość mebli z Ikei :) ale po roku muszę przyznać, że są całkiem dobrej jakości, a cena była przystępna, szkoda się pchać w długi :)
Alex
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez darkangel » So mar 11, 2017 12:40 am

U nas nie ma ikei , bo u nas to mała mieścina, ale są inne sklepy meblowe i zawsze można coś wybrać na miarę swoich możliwości.
Teraz dużo wszędzie wszystkiego. W sumie to biureczko jej zakupiliśmy w Jysku a komode to w jakims innym sklepie, potem potrzebna była jeszcze jedna szafka, więc dopasowaliśmy i znow dokupiliśmy. Calkiem nieźle to wyglada. Chcialam łóżko jeszcze dla niej wymienic ale zupelnie nie mam pojecia co dokladnie chcialabym jej zakupic i co byloby najbardziej praktyczne. najbardziej denerwuje mnie kurz pod łóżkiem dlatego myślalam zeby latwo mozna bylo odkurzyc pod lozkiem i zmyc podloge. Z drugiej strony łóżko bez schowka na koldre i podusie. Nie wiem czy to znowu az tak dobry wybor. Poza tym planujemy rodzenstwo dla malej i moze dobrze byloby zaczekac i zakupic lozko pietrowe, zawsze to wygodniej zwlaszcza ze pokoj nie jest za duzy i dwa lozka tam upchnąć to juz duzy wyczyn. :nie_wie:
darkangel
Moderator
Moderator

Na jakich prześcieradłach śpicie

Postprzez micraka » Śr kwi 26, 2017 1:46 pm

Frotte?
Bawełna?

I gdzie można kupic dobre? :)
micraka
Mamuśka

Re: Na jakich prześcieradłach śpicie

Postprzez astka » Śr kwi 26, 2017 2:26 pm

Kiedyś ogolnie za prześcieradłami frotte nie przepadałam, ale przekonałam sie do nich jakis czas temu. Są wygodne. Warto jest jednak zainwestować w dobrą jakość prześcieradła bo różnie z tym może być. Sama kupowałam ostatnio w Black Red White Frotte na gumce. Bawełniane niestety ale się u nas nie sprawdzają ( mąż i ja wiercimy sie w nocy, tak więc potrafimy totalnie zwichrować prześcieradło).
astka
Świeżak
Świeżak

Re: Na jakich prześcieradłach śpicie

Postprzez darkangel » Cz kwi 27, 2017 6:15 pm

Nie cierpie froty! :glowa: wole klasyczne, bawelniane. :wariat: :happy:
darkangel
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dom