Projekty łazienek, płytki, oświetlenie i inne drobiazgi ;)

Re: płytki łazienkowe

Postprzez darkangel » Cz mar 16, 2017 11:57 pm

migdalka napisał(a):ja płytki w swojej łazience będę malować bo są zdecydowanie za ciemne a nie chcę kupować nowych bo ja mieszkanie wynajmuję więc mi się to w ogóle nie opłaca.

no to rzeczywiscie interes, skoro wynajmujesz, no chyba ze wynajmujacy pokryje koszt takiego remontu. ?? Pytalas?
darkangel
Moderator
Moderator

Pochwały: 2

Re: Remont kuchni - Wasze pomysły na niebanalne wykończenie?

Postprzez Hanka » Cz maja 04, 2017 2:45 pm

A ja nie o kuchni, ale o łazience. Jestem właśnie na etapie wykończeniowym i akurat na tapet poszła łazienka. Co sadzicie o takich płytkach http://www.alumex.biz.pl/pl/artykul/cas ... 1/244.html? Lubicie takie odważne rozwiązania czy raczej idziecie w klasykę?
Hanka
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Projekty łazienek, płytki, oświetlenie i inne drobiazgi ;)

Postprzez szybko_szybko » Pn maja 15, 2017 12:22 pm

Kurczę, ale tu tylko można je zobaczyć ściągając PDF-a... To ja Ci nie poradzę...
szybko_szybko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mamalinka » Śr maja 31, 2017 12:09 pm

A z czym mieliście największy problem podczas remontu łazienki? My na początku nie wiedzieliśmy, jakie materiały budowlane stosować, aż znajomy powiedział nam o Koelner. Ich produkty znane są z wysokiej jakości i wytrzymałości, można je też stosować w tak wilgotnych pomieszczeniach jak łazienka.
mamalinka
Mamuśka

Pochwały: 1

Postprzez Rozalia76 » Pn cze 05, 2017 10:14 am

Ja podczas remontu miałam problem ze znalezieniem miejsca na bidet. Gdybym go wstawiła, nie zmieściłaby mi się pralka. Dlatego musieliśmy zrezygnować z bidetu, ale mąż zamiast niego założył na sedes deskę myjącą z USPA. Zamontowanie jej nie było takie trudne. Znaleźliśmy filmik na Youtube, na którym pokazane jest jak to zrobić. Dzięki temu zmieściła mi się pralka i jeszcze jedna półka.
Rozalia76
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mistle » Cz cze 08, 2017 9:13 pm

Ja sama projektowałam kuchnię ale do wykonania remontu zatrudniłam firmę Malhaus. Oferują profesjonalne usługi remontowe oraz wykończenie wnętrz. Zrobili wszystko zgodnie z moimi sugestiami. Remont przebiegł bez bałaganu, szybko i sprawnie. Efekt końcowy robi wrażenie.
Mistle
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Remont kuchni - Wasze pomysły na niebanalne wykończenie?

Postprzez darkangel » Cz cze 15, 2017 5:05 pm

Hanka napisał(a):A ja nie o kuchni, ale o łazience. Jestem właśnie na etapie wykończeniowym i akurat na tapet poszła łazienka. Co sadzicie o takich płytkach? Lubicie takie odważne rozwiązania czy raczej idziecie w klasykę?

No dla mnie to nic specjalnego na tej stronie, szare, bure, ogólnie nie mój gust ni styl. Coś bardziej przytulnego i przyjemnego jednak dla oczu, bo jakby nie było, nadal jakąś niewielką ilość czasu się tam spędza.
darkangel
Moderator
Moderator

Postprzez astka » Pt wrz 29, 2017 10:35 am

Lubię nowoczesne łazienki. Jednak nie przepadam za ciemnymi kolorami w łazienkach. Chyba,ze jedynie w detalach. Cała ciemna łazienka wyglada na mniejszą niż jest w rzeczywistości. Poza tym dochodzą problemy z czyszczeniem (na ciemnych kolorach widać praktycznie wszystkie zacieki....).

Podobają mi się mozaiki
https://www.rawdecor.pl/pl/19-plytki-scienne

Nie są tanie, ale trzeba przyznać,że takie łazienki robią wrażenie:
[ img ]
[ img ]
astka
Świeżak
Świeżak

Postprzez mammamia » Pn paź 23, 2017 4:40 pm

Ja lubię zwykłe proste płytki. Moim zdaniem nie ma co przesadzać w domu.
mammamia
Świeżak
Świeżak

Postprzez darkangel » Cz paź 26, 2017 7:29 pm

w sumie mnie się podoba, ale chyba takich bym nie wybrała. Ja mam bardzo małą łazienkę i właśnie nie do końca wiadomo co z tym zrobić. :(
darkangel
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dom